На Закарпатті вшанують подвиг Карпатських січовиків і вперше відзначать річницю з дня народження Августина Волошина в його рідному селі

березня 14 / 2017
На Закарпатті вшанують подвиг Карпатських січовиків і вперше відзначать річницю з дня народження Августина Волошина в його рідному селі


Пам’ятними заходами на Красному Полі, урочистостями на малій Батьківщині Августина Волошина та виходом в світ унікального видання про діяльність президента Карпатської України відзначать на Закарпатті 78-му річницю проголошення незалежності Карпатської України.
Урочистості 15 березня розпочнуться о 9.00 покладанням квітів до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину в Ужгороді. А о 13.00 на Меморіальному комплексі «Красне Поле» поблизу м.Хуст відбудеться обласний мітинг-реквієм.
У рамках відзначення річниці Карпатської України у п’ятницю, 17 березня, в день народження Августина Волошина, в його рідному селі Келечин, що на Міжгірщині, відбудеться урочиста акція із розгортанням стометрового Державного Прапора України. Початок заходів, які цьогоріч відбудуться вперше, о 13.00.
До святкування 78-ї річниці Карпатської України відбудеться і презентація книжки «Два ювілеї Августина Волошина», виданої за кошти обласної програми книговидання. Ілюстрована книжка містить унікальне зібрання вітань із особистого архіву А.Волошина, який випадково був знайдений на горищі старого будинку по вул. Закарпатській в Ужгороді. Точна дата презентації буде повідомлена додатково.
Обласна державна адміністрація запрошує закарпатців долучитися до відзначення річниці проголошення Карпатської України. І наголошує, що офіційні заходи о 9.00 в Ужгороді та 13.00 на Красному Полі проходитимуть без будь-яких партійних символів та лозунгів. Полеглих героїв Карпатської України вшанують під національними символами України.
Інформація для представників ЗМІ!
Для журналістів, що бажають їхати до меморіального комплексу в Хустський район, передбачені місця в автобусах, які вирушатимуть від облдержадміністрації після покладання квітів до пам’ятника А. Волошину орієнтовно о 9.30. Прохання підтвердити своє бажання, зателефонувавши Діні Михалик.
Категорія : Культура
покажіть на што ви трібні
14 березня 2017 14:20

Чекаєме всіх озабочених русинів, що пишуть коменти на цьому сайті, на антимітинг.
Покажіть що ви герої не тільки в коментах.


Сесе ессе
14 березня 2017 15:23

НО пак нитреба так швидко. Они ся щі не повернули на пеци на другий бук.


русин
14 березня 2017 16:42

першому коменту:

мы туды не пуйдеме, бо вы вуняєте (смердите) до неба. най із вами фашистського сатану чорти сяткувут докіть ушиткі із голоду не передохнете ходячі трупы. на бульшоє сьте не валовшні.


русин, давай не сци
14 березня 2017 19:54

Пак тобі не кажут туда йти, а організуйте за 20 годув хоть дашто своє.
Бо крім воні у коментах на ничисьте неваловшні.
Што сцикотно?


гшашагрцл
14 березня 2017 20:48

Знаєш чим відрізняєся Русин від упоротого "ще-невмерлика"???
Русини працюють- а ще-невмерлики по мітінгам шляються.
Паразити суспільства.


печений русин
14 березня 2017 20:51

Я не сцикло, я просто працюю ги вул!


гшашагрцл
14 березня 2017 20:55

Але після кожного мітінгу ще-невмерлику хочеться добре наїстися,хоть і не заробив на це своїм трудом.


Я воль
14 березня 2017 21:01

«Arbeit macht frei» — «Труд делает свободным».


гшашагрцл
14 березня 2017 21:07

Пропоную кожному учаснику мітінгу роздати по лопаті і тачку асвальту для латання ям на дорогах.
ЗРОБІТЬ ЩОСЬ ПОЛЕЗНОГО ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА


ну да, ну да
14 березня 2017 21:19

Пацан сказал-пацан сделал. Ну а сели не сделал,то еще раз просто сказал.


Залишити Коментар