Закарпатці вшанували пам’ять героїв Карпатської України

березня 15 / 2016
 Закарпатці вшанували пам’ять героїв Карпатської України

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуст відбувся мітинг присвячений 77-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.
Участь у заході біля Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків взяли керівники краю - Геннадій Москаль та Михайло Рівіс.

Дійство розпочалося Державним Гімном України та військовим салютом. Присутні вшанували пам’ять полеглих тут героїв хвилиною мовчання.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, звертаючись до присутніх наголосив, Красне Поле – святе місце для всіх українців, адже символізує незламність сили духу молодих патріотів у боротьбі з агресором. «Сьогодні своєрідним «Красним Полем» став схід країни. Там закарпатці з честю продовжують славу оборонців Карпатської України. Вони захищають державу нині від російського агресора та доморощених сепаратистів. Впевнений, що в цій війні ми переможемо, бо, на відміну від 1939 року, маємо потужні Збройні Сили та власну державу, в якій живуть справжні патріоти. А подвиг Карпатських січовиків навіки залишиться в пам’яті нашого народу, як символ героїчної боротьби, мужності та самопожертви», - сказав він.

Михайло Рівіс, голова обласної ради, підкреслив: «Ми повинні зберегти пам’ять про події 77-річної давнини та тих героїв, які не пошкодували свого життя, аби весь світ почув про молоду державу Карпатську Україну, про вибір українського народу. Адже нині, як ніколи ми повинні пам’ятати, що не можемо здавати інтереси своєї держави і маємо прикласти для їх захисту всі зусилля».

Керівництво області, міські голови, керівники районних влад, правоохоронних органів, представники політичних та громадських об’єднань, пересічні громадяни, які прийшли вшанувати річницю Карпатської України, поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста. Представники різних конфесій провели екуменічну панахиду за загиблими Карпатськими січовиками.

Прес-служба Закарпатської ОДА
 Закарпатці вшанували пам’ять героїв Карпатської України
 Закарпатці вшанували пам’ять героїв Карпатської України
Категорія : Культура
позор украйыни
15 березня 2016 20:52

я ваше всьо покоління єбав -- галицькых нэдойобкuв.
.
псы обых вам маттір єбали! галицькый біомусор!!!
.
галицькі дауны - выйобуйте нахуй дом? за перевал!
.
у Карпатськуй Руси мавут місто лэм галичани, што сут у моргу.
.
Слава Русинам -- автохтонному народу Автономной Республікы Подкарпатська Русь!!! -- суб'єкта межинародного права !!!!


дуди
15 березня 2016 20:59

а обицяв и порох прийти -на зборище никому и нах ненужное брехливое


дмитро
15 березня 2016 21:06

а што такое "екуменічна " панахида???????????


Читатель
15 березня 2016 21:18

«Карпатська Січ» розвалювала Чехословаччину за завданням А. Гітлера. Цитата: «Використані джерельні матеріали дають можливість зробити висновок, що члени ОУН відіграли неоднозначну роль у розвитку політичних подій 1938-1939 рр. у Закарпатті. Окремі його члени взяли участь у спробі державного перевороту 13-14 березня 1939 р., а штаб Карпатської Січі, що складався в основному з членів ОУН, у вирішальний момент оборони Карпатської України, за винятком М. Колодзінського, залишив територію краю і емігрував за кордон» [Вегеш Микола. Суспільно-політичний розвиток Карпатської України напередодні Другої світової війни//Карпатська Україна. Красне Поле. №59(263).- 14 лютого 2009 р. – С. 3.


Тудом
15 березня 2016 21:21

Екуменична" панахида це коли коли киивський и московский патриархати разом.? Так Дмитре?


Дмытру
15 березня 2016 21:40

Дмытро....а што такое "екуменічна " панахида????????(с)шо таки не знаете шо это?Я думала вы усе знаете,ондеки ги-ги)))а как же ваше учёное звание и учёная степень?таки знаете Дмытро,балога очень даже пиарился на открытие церемонії відкриття екуменічної церкви на території Мукачівського історико-краєзнавчого музею-замку Паланок.Балога відкривекуменічну церкву, побудовану на його гроші.
(Екуменізм-ідеологія та рух за співпрацю та взаєморозуміння між християнами різних конфесій. Екуменічний рух ставить перед собою завдання
краще пізнати всі Церкви і їхнє вчення, звертаючи увагу на об'єднувальні елементи
утворити основу спільного практичного діяння, прямуючи до єдності, яку проповідував Христос.
Також екуменізм виступає за посилення впливу релігії й вироблення загальхристиянської соціальної програми, придатної для віруючих, які проживають у країнах з різними соціальними системами.)


Залишити Коментар