Закарпатець виступив на шоу «Танцюють всі» і присвятив танець мамі (Відео)

вересня 26 / 2015
 Закарпатець виступив на шоу «Танцюють всі» і присвятив танець мамі (Відео)

Влад Махновський цей раз станцював контемп під композицію Олександра Понамарьов «Я вдома», присвячений мамі.

Під час виступу суддя шоу український хореограф Тетяна Денисова висловлювала деякі зауваження щодо недосконалості танцю 17-річного Влада і його сценічного одягу (вишиванки з шортами).

Але незважаючи на хвилювання і несхвальні відгуки Тетяни Денисової, кумир і одночасно тезка Влада Махновського, зірка українського шоу-бізнесу Влад Яма дав юному танцівнику шанс виступити на відбірковому етапі «Хореографія». Також Влад Яма зазначив, що бачить в берегівчанин велику перспективу в танцювальній сфері і порадив хлопцеві працювати над собою. До речі, зараз Влад Махновський навчається в Львівському державному училищі культури і мистецтв.
Вже на «Хореографії» недосвідчений Влад Махновський не зміг впоратися із завданням і не пройшов далі. Як зазначив Влад Яма, хлопець не доріс до серйозної хореографії, не за віком, а за своїм рівнем. «Проте ти знаєш, куди рухатися і щось мені підказує, що ми ще зустрінемося», - сказав Яма. Сам Влад Махновський не засмутився і пообіцяв знову спробувати підкорити суддів і глядачів талант-шоу «Танцюють всі» вже через рік.

Категорія : Культура

Залишити Коментар