У вбивстві літнього подружжя в Рахові підозрюють їхнього сина - прокуратура звернулась до суду

січня 24 / 2018
У вбивстві літнього подружжя в Рахові підозрюють їхнього сина - прокуратура звернулась до суду
Тячівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України, за фактом умисного вбивства подружжя літнього віку, вчиненого в місті Рахів.

Завдяки вжитим працівниками поліції спільно з працівниками прокуратури невідкладним заходам, у тому числі проведеним слідчим (розшуковим) та процесуальним діям, встановлено, що до вчинення даного злочину причетний син потерпілих, який мешкав спільно з ними та після вчинення злочину покинув місце проживання.
Процесуальним прокурором погоджено повідомлення про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та до суду направлено клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави та про дозвіл на затримання підозрюваного з метою його приводу до слідчого судді.
На даний час слідство у кримінальному провадженні триває, вживаються необхідні заходи щодо встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та місцезнаходження підозрюваного.

Довідково: умисне вбивство двох або більше осіб - карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар