Мукачівські правоохоронці спіймали злодія, який крав телефонні проводи

грудня 13 / 2017
Працівники Мукачівського відділу поліції затримали чоловіка, у мікрорайоні Борок- телеп у закинутому приміщенні, коли він спалював викрадений ним близько 10 кг кабелю. Звідти поліцейські вилучили кусачки, рукавиці та близько 50 метрів кабелю.
Затриманим виявився 34-річний раніше судимий місцевий житель. Чоловік у жовтні місяці вийшов з в‘язниці, де відбував покарання за крадіжки.

«Слідством встановлено, що мукачівець скоював крадіжки упродовж останніх двох місяців. Діяв переважно вночі, кабель викрадав з горищ багатоповерхівок, підвалів та каналізаційних шахт. Зривав його за допомогою кусачок, після чого обпалював ізоляцію на кабелі та в подальшому метал здавав на брухт, - коментує слідчий Мукачівського відділу поліції Сергій Яртим. - На рахунку чоловіка, щонайменше 16 фактів крадіжок кабелю. Сума завданих ним збитків потерпілим на загальну суму близько 200 тисяч гривень, це приблизно 3 тисячі метрів кабелю».

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частинами 2 та 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Разом з тим вирішується питання щодо оголошення мукачівцеві підозри у крадіжках та обрання міри запобіжного заходу.
Мукачівські правоохоронці спіймали злодія, який крав телефонні проводи
Мукачівські правоохоронці спіймали злодія, який крав телефонні проводи

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар