Закарпатський прокурор забув задекларувати майже мільйон

листопада 14 / 2017
Закарпатський прокурор забув задекларувати майже мільйон
Мукачівський прокурор Андрій Запотичний забув вказати у декларації за 2016 рік відомості про фінансові зобов’язання на загальну суму понад 866 000 грн, пише НАЗК.
Зазначається, під час перевірки Агентством було встановлено, що чиновник під час складання та подання декларації за минулий рік задекларував недостовірні відомості, що відрізняються від поданих на майже 542 прожиткових мінімума для працездатних осіб.

Чоловікові загрожує штраф від 2,5 тисяч до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або позбавлення волі до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, тим часом поліція відкрила кримінальне провадження проти працівників НАБУ Поліція порушила кримінальне провадження проти НАБУ через свекруху голови НАЗК Поліція порушила кримінальне провадження проти НАБУ через свекруху голови НАЗК за порушення недоторканності житла свекрухи голови НАЗК. Напередодні Надія Тімер-Булатова замкнула в оселі детектива антикорупційного бюро, котрий приніс їй повістку на допит. Чоловік твердив, що лише виконав свої службові обов’язки і був незаконно затриманий, а жінка – що той увірвався в її квартиру, тож вона заблокувала можливого афериста і викликала поліцію. З’ясування стосунків тривало до глибокого вечора. У підсумку, власницю житла госпіталізували. Адвокат свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак твердить про стресову ситуацію і високий тиск.
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар