Закарпаття - тиха область? Е ні, тут скоєно 24 умисних вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та 4-ри зґвалтування (ВІДЕО)

жовтня 21 / 2017
Закарпаття - тиха область? Е ні, тут скоєно 24 умисних вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та 4-ри зґвалтування (ВІДЕО)


До єдиного реєстру досудових розслідувань протягом поточного року, поліцейськими Закарпаття внесено 8399 правопорушень, що на пів тисячі більше ніж у минулому році. Тяжких кримінальних правопорушень в області майже 3 тисячі: 24 умисних вбивства , тяжкі тілесні ушкодження, 4-ри зґвалтування. Однак розкриття подібних правопорушень – покращилося, принаймні про це запевняє головний поліцейський області
Однак серед найпоширеніших видів злочину залишаються крадіжки із усіх форм власності. Таких протягом 9 місяців – 3347 , а розкрито тільки 1097.
З початку року розпочало роботу Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Власне з часу роботи Управління спостерігається позитивна динаміка.Ну ,а, власну 2015 році поліція України пережила реформу, відбулося, як скорочення певних відділів, так і створення нових, як патрульна поліція. Низка управлінь фактично відділилися від підпорядкування ГУ НП, і тепер на пряму підпорядковуються Києву. Поліцейські області переконані, реформа позитивно вплинула на імідж поліції та довіру громадян до правоохоронців. Кажуть: говорять про це свідчать численні звернення громадян, а таких протягом 9 місяців - майже 90 тисяч, що на 15 тисяч більше ніж у минулому році.

Категорія : Кримінал

Залишити Коментар