Тячівський прокурор працює в змові з місцевими кримінальними авторитетами

жовтня 12 / 2017
Тячівський прокурор працює в змові з місцевими кримінальними авторитетами
Прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності.
"Навіщо там прокурор, якщо він не бачить те, що робиться в нього під носом", - заявив сьогодні в Ужгороді генпрокурор Юрій Луценко. - Мова іде про «бездіяльність» прокурора Тячівського району та «кришування» незаконного бізнесу.

За словами Луценка, ідеться про закриття справ, які стосуються незаконної рубки лісу та активну роботу гральних закладів.

«Він працює в змові з місцевими кримінальними авторитетами. Під час вчорашнього викриття грального залу його власники заявили, що щомісяця платили певну суму начальнику поліції району та прокурору. Прізвищ, звичайно, не називали, - повідомив Луценко.

Генеральний прокурор України також додав, що Геннадій Москаль та відповідні органи повинні провести відповідні перевірки.

«Я дав доручення провести службове розслідування про роботу Тячівського прокурора та його заступників. Також буде перевірено роботу місцевої поліції», - зазначив Луценко.

За результатами розслідування прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Генпрокурор також підкреслив, що прокурор тому і має особливий статус, бо повинен наглядати за порядком у районі.
Категорія : Кримінал
www
12 жовтня 2017 10:14

 показуха! ... таке твореться в усій області! в кожному районі! ... цікаво чому саме Тячівський попав під роздачу ? ...


дмитро
12 жовтня 2017 10:39

Тячівський само багатий і небідний рн і тому попав під роздачу ,гроші треба було зібрати ,це лохотрон і ці творі чартівські які предались чортови до чорта і підуть в пекло!


Марія
12 жовтня 2017 15:55

Власник платив прокуророві щомісяця...а треба було ділитися.Знову спортивна рибалка-спіймали рибку і випустили.


Залишити Коментар