Розбійний нападу на АЗС: троє чоловіків обікрали касу, застосувавши зброю

травня 15 / 2017
Розбійний нападу на АЗС: троє чоловіків обікрали касу, застосувавши зброю


Незважаючи на те, що в ході судового розгляду обвинувачені вину в інкримінованому їм кримінальному правопорушенні не визнали, Виноградівський районний суд, оцінивши надані державним обвинувачем докази, погодився з доводами прокуратури та визнав мешканців м. Виноградів винними у скоєнні розбійного нападу, засудивши їх до покарання у вигляді 8 та 7 років позбавлення волі відповідно (ч.3 ст. 187 КК України - розбій, тобто напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникнення у інше приміщення ).

Йдеться про розбійний напад вичинений трьома мешканцями м. Виноградів, у співучасті з третьою особою, (відносно якої матеріали виділені в окреме кримінальне провадження та яка вже оголошена у розшук) із застосуванням травматичної зброї, з метою заволодіння грошовими коштами скоїли напад на одну з АЗС м. Виноградів.
Однак, отримали відсіч з боку касира АЗС, а в відтак були затримані працівниками поліції. Наразі прокуратура добилася винесення зловмисникам справедливого покарання.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...