Керівник автошколи отримав 700 дол США хабара за видачу посвідчення водія

квітня 10 / 2017
Керівник автошколи отримав  700 дол США хабара за видачу посвідчення водія

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання від закарпатця неправомірної вигоди у сумі 700 дол. США керівником Іршавської автомобільної школи Закарпатської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Юрій Дербак, працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменті захисту економіки Нацполіції України викрито при одержанні 700 дол. США неправомірної вигоди керівника однієї з автомобільних шкіл області.
Вказану суму посадовець вимагав та отримав за сприяння, з використанням свого службового становища, у оформленні документів про проходження закарпатцем навчання водіїв категорії «С» в Іршавськоій автомобільній школі Закарпатської обласної організації Товариства обороні України.
Дії керівника автошколи у кримінальному провадженні кваліфікуються за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про його затримання порядку ст. 208 КПК України.
Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Керівник автошколи отримав  700 дол США хабара за видачу посвідчення водія

Керівник автошколи отримав  700 дол США хабара за видачу посвідчення водія
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар