Toyota Land Cruiser Prado викрали зі стоянки на митниці (ВІДЕО)

березня 19 / 2017
Toyota Land Cruiser Prado викрали зі стоянки на митниці (ВІДЕО)

Престижну автівку 2013 року випуску словацької реєстрації було затримано і вилучено у міжнародному пункті пропуску "Вилок" у першій декаді лютого 2017 року через підроблене доручення на право користування автомобілем.
Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 150 було розміщено на штафмайданчик.

Викрали позашляховик близько 2 години в ніч з суботи на неділю зі стоянки колишньої Виноградівської митниці, що на вулиці Копанська.

Викрадачів було четверо. Вони діяли досить нахабно, адже відкрили двоє воріт, і знали про те, як потрібно завести автомобіль попередньо відривши капот і встановивши клему на акумулятор.

Як було викрадено елітну автівку, незрозуміло, адже вказаний майданчик два роки тому був обладнаний сучасним відеоспостереженням, а на його території чергував митник.

Категорія : Кримінал
Правда
19 березня 2017 21:24

Як було викрадено елітне авто, незрозуміло, адже вказаний майданчик два роки тому був обладнаний сучасним відеоспостереженням, а на його території чергував митник?

Митник мабуть сидів бухий, бо чути було,напевно, як відкриваються ворота, як заводиться автомобіль, навіть чути було шум, як тойота зачепила поруч припаркований автомобіль (видно на відео). от так і вкрали. як насіров два мільярди, так і злодії вкрали. повна анархія. а робиться вигляд, що щось робиться, коли гарант із запоя виходить.


Залишити Коментар