Закарпатка щоб добре заробляти продавала алкоголь неповнолітнім

січня 03 / 2017
Закарпатка щоб добре заробляти продавала алкоголь неповнолітнім

У перші дні Нового року поліцейські Іршавського відділення поліції виявили та притягнули до відповідальності продавця, який продав алкогольний напій неповнолітньому

Під час відпрацювання кафе, барів та розважальних закладів Іршавського району, в селі Осій правоохоронці виявили неповнолітнього із пляшкою алкогольного напою біля одного із місцевих кафе.

В ході бесіди інспектор Іршавського відділення поліції дізналась, що алкогольний напій 15-річному хлопцеві, щойно продала продавець. Після цього правоохоронці відразу завітали до кафе, де продавець у продажі алкоголю неповнолітньому зізналась.

Тв.о.начальника Іршавського відділення поліції майор Василь Зейкан прокоментував даний факт: «Дорослі повинні дотримуватись чинного законодавства і дітям, ні в якому разі не продавати алкогольні чи слабоалкогольні напої. На працівника кафе складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Дана стаття передбачає накладення штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян».

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...