Де на Закарпатті електрику крадуть по "чорному"

жовтня 31 / 2016
Де на Закарпатті електрику крадуть по "чорному"


Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському та Міжгірському районах (по 17 та 7 порушень відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах, з яких найбільше у Перечинському та Ужгородському районах (по 3 порушення відповідно). При цьому, найпопулярнішим порушенням (у 8-ми випадках) залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 273,08 тис. грн., із яких:

побут – 185,52 тис. грн., юридичний сектор – 87,56 тис. грн., повідомила Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».
Категорія : Кримінал
як без пошкод економити електроенергію
31 жовтня 2016 16:29

не треба нич пошкоджовати.

бере ся пльонка із фотоапарата і просуваєся ізбоку або із-заду, залежно уд конструкції лічильника, і остановлюєся обертатися колесо лічильника. докіть пльонка буде блоковати колесо, дотіть не буде увеличоватися росход електричества.


Вольт
31 жовтня 2016 18:50

ДЯкую, хто би вбаг, докус просто. Та , то би вже давно нихто нич не платив!


Залишити Коментар