13-річний хлопець обікрав 6-річну дівчинку

липня 12 / 2016
13-річний хлопець обікрав  6-річну дівчинку

Із заявою про крадіжку дитячого велосипеда до мукачівських правоохоронців звернулася мати 6-річної дівчинки. Жінка повідомила, що вчора по обіді до доньки, яка гралася на дитячому майданчику, підійшов невідомий хлопчина і попросив від неї її велосипед, аби трохи прокататися на ньому.

"Заплющ очі й порахуй до 100, а я тим часом покатаюся на велосипеді", – попросив 13-річний хлопчина 6-річну дівчинку. Довірлива дитина дозволила покататися на її велосипеді, та підліток поїхав геть і не повернувся, –стверджує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Зрозумівши, що хлопчина її обманув й викрав велосипеда, розплакана дівчинка побігла додому й розповіла про все матері.

Співробітники слідчо-оперативної групи Мукачівського відділу поліції під час подворового обходу встановили особу крадія. І допомогли правоохоронцям у цьому свідомі громадяни. Одна з жінок розповіла, що чула, як дітлахи між собою говорили про викрадений велосипед. Це і допомогло слідчим вийти на слід 13-річного хлопчини із сусіднього двору. Підліток зізнався у скоєному й жалкує про те, що вдіяв. Велосипед правоохоронці повернули школярці.
Категорія : Кримінал


загрузка...