Авто з перебитим номером кузова зупинено на митному посту «Ужгород»

березня 22 / 2016
Авто з перебитим номером  кузова зупинено на митному посту «Ужгород»
Днями громадянин України на автомобілі «Volkswagen Transporter» рухався в Україну через митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС.
Як підставу для переміщення вказаного автомобіля через митний кордон, українець подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, контрольний талон для проходження «зеленим коридором» та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Однак, під час огляду транспортного засобу, у працівників митниці виникли підозри щодо цілісності номерного позначення кузова автомобіля, в зв’язку з чим до митного контролю транспортного засобу, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт.
За результатами огляду експертом встановлено, що ідентифікаційне номерне позначення кузова було нанесено на безномерну деталь кустарним способом, та вварено в кузов автомобіля таким самим способом.
Авто з перебитим номером  кузова зупинено на митному посту «Ужгород»

Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України легкового автомобіля «Volkswagen Transporter», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві відомості.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі безпосередній предмет порушення – автомобіль 2001 року випуску вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у закарпатській області
Категорія : Кримінал


загрузка...