Іршавська міліція виявляє крамниці, де продають спиртне неповнолітнім (ФОТО)

жовтня 02 / 2015
Іршавська міліція виявляє крамниці, де продають спиртне неповнолітнім (ФОТО)

Цими днями в м.Іршаві працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції Яна Горзов, Юрій Турок та представник служби у справах дітей Іршавської РДА Леся Томич провели рейд щодо виявлення торгових точок, де реалізують алкоголь і тютюнові вироби неповнолітнім.
- Рівень дитячого алкоголізму з кожним роком зростає, - каже в.о. начальника Іршавського райвідділу міліції підполковник Юрій Огняник. - У вечірній час в кафе та розважальних закладах можна побачити чимало неповнолітніх, які вживають слабоалкогольні напої, пиво або навіть горілку. Деякі неповнолітні вже мали проблеми через алкоголь з міліцією, бо потрапляли з алкогольним отруєнням у лікарню. Проблема дітей не тільки у їхньому бажанні бути схожими на батьків, які п′ють, а й тому, що алкоголь можна купити на кожному кроці. Тому й проводимо рейди, щоб покарати такі кафе, магазини та розважальні заклади, де дітей труять алкоголем.
Першою точкою, куди завітали правоохоронці, стало кафе в центрі Іршави. Столики тут були напівпорожні, кілька неповнолітніх пили сік та їли солодощі. У залі не було таблички про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років. Бармен повідомила, що в них хоч і відсутня табличка, але алкогольні напої та тютюнові вироби вони неповнолітнім не продають.
Далі учасники рейду відвідали ряд кафе та барів. Там неповнолітніх не було. Всі продавці запевняли, що алкоголь та тютюнові вироби дітям не продають, бо чули про великі штрафи за це. Одна жінка каже, що в неї самої росте син, і вона не хоче, щоб йому хтось продавав горілку.
Під час рейду міліціонери виявили одне кафе, яке чомусь закрили на санітарну годину. Правоохоронці завітають туди наступного разу.
В наступному барі за столиком сиділи двоє неповнолітніх. Побачивши міліціонерів, хлопці насторожились. Далі розповіли, що вони займаються у спортивній секції, а до кафе зайшли випити капучіно. Власник закладу повідомила, що її бар відвідують переважно дорослі. Майже всіх відвідувачів вона знає і не наважиться продати алкоголь неповнолітнім.
Загалом правоохоронці відвідали 4 кафе-бари, 5 торгових закладів, які знаходяться на території м.Іршави. Випадків продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім у день рейду виявлено не було. Подібні рейди проводитимуться й надалі.
Інформація Іршавського РВ УМВС
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...