В спорткомплексі термальних вод «Закарпаття» сталася трагедія – померла відпочивальниця

квітня 19 / 2015
В спорткомплексі термальних вод «Закарпаття» сталася трагедія – померла відпочивальниця


Як стало відомо з неофіційних джерел та від працівників спорткомплексу "Закарпаття", трагедія сталася вчора, 16 квітня. Це підтвердили і в міськвідділку. Відпочиваючій не із Львова, як повідомлялося раніше, а із столиці, стало зле. Це сталося не у воді, а вже у роздягальні підприємства. За словами медиків причиною став інфаркт. Жінка 1952 р.н..
Це вже третій подібний трагічний випадок, що стався на УСБ "Закарпаття" з відпочивальниками. Один з останніх випадків стався у 2011 році, також із жінкою. Лікарі попереджають про небезпеку довгого (понад годину) перебування у гарячій термальній воді, адже це може призвести, як бачимо, навіть до летальних випадків.
Про це зобов'язані постійно нагадувати на басейні працівники та відповідальні особи. Однак цього насправді не відбувається. Навпаки за додаткову оплату туристи мають можливість знаходитись у термальній воді скільки завгодно.
Можливо після цього трагічного випадку прокуратура та інші контролюючі органи нарешті матимуть привід для перевірки підприємства - цього вже давно вимагають місцеві депутати.
Слід зазначити, що на споркомплексі давно не все гаразд. Минулого року базу "Закараття" лихоманило через зміни керівництва та страйки працівників, незгідними з рішеннями з боку ВФСТ "Колос". В результаті колективу було примусово нав'язано нового т.в.о гендиректора УСБ «Закарпаття» Миколу Тимчака. Останній примусив звільнитися практично всіх робітників, хто брав участь у страйку. І набрав нову команду. За твердженням колишніх працівників, серед них практично нема фахівців.
Категорія : Кримінал
Курортолог
19 квітня 2015 15:10

На термальные воды ездит большинство из отдыхающих в санаториях области. Врачи здравниц знают, что такие поездки нередко вызывают неблагоприятные реакции, в частности, гипертонические кризы, зимой – «простудные заболевания». К сожалению, пациенты (за редким исключением) не советуются с врачами, а сами решаются на поездки то ли в Берегово на термальные воды, то ли в Лумшоры Перечинского района «вариться» в чанах. Источник информации для них – таксисты, которые и возят их туда. Понятно, что в этих заведениях должна быть медицинская служба, а ее работники обязаны хотя бы измерить артериальное давление, убедиться в отсутствии нарушений ритма сердца и проследить, чтобы такие экстремальные, чрезвычайные раздражители не принимали люди с факторами риска. Во всех этих учреждениях должны бы быть на видном месте вывешены таблицы максимально допустимой продолжительности купания в зависимости от температуры воды, возраста, физического развития купающегося и порядкового номера процедуры. Например, для лиц пожилого возраста, а также для молодых людей, но физически ослабленных, детей дошкольного возраста длительность купания в первый день при температуре воды 260 С допускается не более 15 мин.

Простите за ошибку. Температура не 260, а 26 градусов по Цельсию.


Залишити Коментар