В спорткомплексі термальних вод «Закарпаття» сталася трагедія – померла відпочивальниця

квітня 19 / 2015
В спорткомплексі термальних вод «Закарпаття» сталася трагедія – померла відпочивальниця


Як стало відомо з неофіційних джерел та від працівників спорткомплексу "Закарпаття", трагедія сталася вчора, 16 квітня. Це підтвердили і в міськвідділку. Відпочиваючій не із Львова, як повідомлялося раніше, а із столиці, стало зле. Це сталося не у воді, а вже у роздягальні підприємства. За словами медиків причиною став інфаркт. Жінка 1952 р.н..
Це вже третій подібний трагічний випадок, що стався на УСБ "Закарпаття" з відпочивальниками. Один з останніх випадків стався у 2011 році, також із жінкою. Лікарі попереджають про небезпеку довгого (понад годину) перебування у гарячій термальній воді, адже це може призвести, як бачимо, навіть до летальних випадків.
Про це зобов'язані постійно нагадувати на басейні працівники та відповідальні особи. Однак цього насправді не відбувається. Навпаки за додаткову оплату туристи мають можливість знаходитись у термальній воді скільки завгодно.
Можливо після цього трагічного випадку прокуратура та інші контролюючі органи нарешті матимуть привід для перевірки підприємства - цього вже давно вимагають місцеві депутати.
Слід зазначити, що на споркомплексі давно не все гаразд. Минулого року базу "Закараття" лихоманило через зміни керівництва та страйки працівників, незгідними з рішеннями з боку ВФСТ "Колос". В результаті колективу було примусово нав'язано нового т.в.о гендиректора УСБ «Закарпаття» Миколу Тимчака. Останній примусив звільнитися практично всіх робітників, хто брав участь у страйку. І набрав нову команду. За твердженням колишніх працівників, серед них практично нема фахівців.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...