Румун сховав у паливному баку мікроавтобуса «Фольксваген» 450 пачок сигарет(ФОТО)

січня 14 / 2015
Румун сховав у паливному баку мікроавтобуса «Фольксваген» 450 пачок сигарет(ФОТО)


Контрабандні цигарки виявили прикордонники з митниками на митному посту "Дякове", що на кордоні з Румунією. Про подробиці випадку повідомили у Головному управліннні ДФС у Закарпатській області.

Вчора, 13 січня, о 14:16 в зону митного контролю заїхав громадянин Румунії на транспортному засобі "Volkswagen Caravelle" з реєстраційним номерним знаком Болгарії. Він слідував з України в Румунію "зеленмй коридором". Водій запевняв, що не має нічого призованого або забороненого для вивезення з України.

Однак, провівши поглиблений огляд автомобіля, митники виявили приховані 450 пачок сигарет іноземного виробництва без акцизних марок Серед них: «Jin Ling» – 100 пачок, «Compliment» сині – 20 пачок, «Compliment» червоні – 200 пачок, «NZ» чорні –100 пачок, «Marble» – 30 пачок. Цигарки знаходились в паливному баку.

Дії румуна кваліфіковані за ознаками статті 483 Митного кодексу України, а це означає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил і конфіскацію цих товарів та транспортного засобу.
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар