Міліціонери виявили на околиці Ужгорода замасковану плантацію конопель (ФОТО)

жовтня 09 / 2014
Міліціонери виявили на околиці Ужгорода замасковану плантацію конопель (ФОТО)


Днями працівники роти патрульної служби Ужгородського міськвідділу міліції під час обходу території обслуговування на околиці міста виявили та знешкодили велику ділянку з посівами конопель.

Коноплі росли в глухому місці, далеко від сторонніх очей, на околиці Ужгорода. Земельна ділянка була добре замаскована чагарниками. Самі ж рослини – добре доглянуті й підлиті водою. Дурман-зілля дало добрі плоди, перетворившись на справжні дерева, котрі сягали від півтора до двох з половиною метрів увисоту...

Міліціонери виявили на околиці Ужгорода замасковану плантацію конопель (ФОТО)


Міліціонери нагрянули на конопляне поле в обідню пору, там і виявили 38-річного ужгородця, який косив коноплі й складав у мішки, щоб потім завантажити у свій автомобіль «Фольксваген Пассат». Всього чоловік встиг заготовити чотирнадцять мішків, а це близько 60 кілограмів сировини. Окрім того, ще було вилучено 35 наркотичних рослин.

Вчасне реагування ужгородських міліціонерів зірвало підступний план зловмисника. Наркоділок мав намір зірвати чималий куш - як мінімум, кілька тисяч доларів. Зараз власник плантації дає покази слідчим. Відкрито кримінальне провадження. Триває слідство.

Самі рослини передали на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС області.

Автомобіль злосмисника поміщений на штрафмайданчик Ужгородського міськвідділу міліції.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС
Категорія : Кримінал

Залишити Коментар