Видобутком солі в Солотвині зацікавилась найбільша польська компанія з видобутку солі « Kłodawa »

червня 10 / 2015
Видобутком солі в Солотвині зацікавилась найбільша польська компанія  з видобутку солі « Kłodawa »

Вчора, 9 червня в Тячівську РДА завітала польська делегація, яка приїхала на Тячівщину з пропозицією створення виробництва з видобутку солі у Солотвині. Зокрема одну з найбільших компаній з видобутку солі представив голова Правління Соляні копальні « Kłodawa » С. А. Славомір Мазурек.

Дана фірма впродовж багатьох років займається виробництвом та продажем солі на українському ринку, зокрема в Артеміську. Сьогодні вони шукають ще один пункт, де є можливість видобувати або купувати сіль.
Чим приваблива для інвесторів солотвинська сіль? Найперше - своєю якістю та лікувальними властивостями. Крім того важлива й транспортна складова, адже доставляти до Польщі продукцію буде набагато дешевше. Також Солотвино має всі необхідні комунікації: залізничну та автомобільну дороги, ЛЕП потужністю 6 тисяч вольт.

Важливим є кадровий потенціал. У селищі проживають підготовлені колишні шахтарі, які династіями працювали на виробництві.
Як було відмічено під час зустрічі, для солерудника це вигідно тому, що ряд робіт, які входить в проект ліквідації ДП «Солотвинський солерудник, в тому числі і з екології, іноземна компанія має намір виконувати паралельно з реалізацією свого проекту по видобуванні солі.
В першу чергу розглядається питання видобування солі відкритим способом, другий етап – будівництво шахт.
Від 9-ї шахти і до території лікарень наявні понад 100 мільйонів тонн запасів солі, де можна безпечно її видобувати.
Що стосується відкритого способу, то йому передує науково-дослідницька та пошукова робота, в результаті чого буде з’ясовано, чи можна тут проводити відповідні роботи.

Тож представники делегації побували на об’єкті, ознайомились з ситуацією там, провели зустрічі з керівництвом Виконавчої дирекції з ліквідації ДП «Солотвинський солерудник». Виходячи з цього компанія проведе певні розрахунки в Польщі і приблизно на початок вересня представники повернуться зі своїми напрацюваннями.

Насамкінець підкреслено, що це перша конкретна ділова пропозиція для «реанімації» Солотвина за довгий період, відколи почався занепад солерудника. Василь Йовдій наголосив на привабливості такого інвестиційного проекту та важливості його реалізації не тільки для нашого району, а й всієї області. З боку влади керівник району пообіцяв всіляке сприяння в цьому


Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Видобутком солі в Солотвині зацікавилась найбільша польська компанія  з видобутку солі « Kłodawa »
Видобутком солі в Солотвині зацікавилась найбільша польська компанія  з видобутку солі « Kłodawa »
Категорія : Бізнес
дмитро
10 червня 2015 21:19

аж поляки неузьмуть та китайцям дати они нараз добудуть гет усьо і золото і нафту у романії не лем слатіні суль:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Речь
10 червня 2015 21:26

Зробiть подарунок польським бiзмесменам вiддайте їм родовище, кажуть на що вам сiль, а на що їм сiль? Сiль це завжди грошi, вони це розумiють, а коли ви порозумiєте, це наше багатство яким ви не навчилися користувати. Вони скупають ресурс щоб перепродати, а що там залишиться пiсля їх дiяльностi ще одна техногенна катастрофа? Прибуток останеся в нашому краї, якщо самi будемо добувати, нащо нам така допомога. Хай будують який завод по випуску високотехнологiчної продукцiї, а готовоє укопати з землi самi можемо, вже добували. Той хто кричить про вигоду такого спiвробiтництва зрадник, якому добре заплатили. Вони давно око поклали на це родовище, банкрутували як могли, тепер прийшов час забрати його у нас, пiд виглядом "взаємно" вигiдного спiвробiтництва.


Анця
11 червня 2015 01:29

Та ачей не здурили докус продавати. Кажут, шо то инвестори лем хотят добувати и купавати. А як настроят, набудуют, видновлят шахты та будут казати:"вид дайте солерудник за роботу". ( шутка).


степан з верхрвини
11 червня 2015 08:11

гей славянє гей полянє а хто візьметься відродити тисячолітню історію соляноі звитяги в нашум краі як не браття славяни


Павелюк
11 червня 2015 10:21

До Речь....От і не правда самі ми не можемо нич зробити такщо дбре якщо Поляки зроблять шахту чи санаторії у Солотвині бо це податки до бюджету та робочі місця.Тільки цікаво скільки будуть Поляки платити зарплатню місним бо як я знаю у Солотвині живуть Румуни та Угорці з Єсовськими паспортами які за 3 тисячі у шахту вже не полізуть ще й таможня рядом для додаткового заробітку....


Речь до Павелюка
11 червня 2015 21:09

Ще один агiтатор в долi - Павелюк. Ви шановний ходили до школи та учили, що є поняття бiльше i меньше. Так вот, прибуток завжди бiльший чим вашi податки! А роботу не можуть наладити лише тi хто не споcoбний, не на свому мiсцi або продався. Якщо iноземцям так до ока упало так не з того що вони вам роблять допомогу, а щоб заробити. Якщо ви не умiєте заробляти iдiть з Богом, на ваше мiсце прийдуть тi якi зроблять таку саму, а може кращу шахту, а робити там будуть мiсцевi, не будуть мусiти шукати хлiба в чужих краях. А прибуток вмiстi з податками залишиться у нас, а не поїде закордон. Слiдую вашiй логицi та на яку робочу силу розраховують поляки? якщо мiсцевi не хочуть працювати. Поляки точно не приїдуть робити за 3000, тодi залишавуться лише негри, яких привезуть поляки з Європи там їх тепер аж забагато. Думаву що ваша логiка потерпiла фiаско, працювати будуть мiсцевi але не за 3000грв. i не на полякiв.


Павелюка
11 червня 2015 22:54

До Речь....Тоді питання таке а чого за 24 роки незалежності оті солотвинські шахти знищені?Україна не взмозі побудувати шахти це факт гроші потрібні серйозні і щось я не пригадую за останні 24 роки аби Україна не взмозі була побудувати ні одного обєкта такого масштабу,я так думаю що у Солотвині шахта буде тоді коли її побудують іноземці а якщо іноземців не буде той і шахти вже ніколи не буде


Речь до Павелюка
12 червня 2015 01:23

Ви шановний не вiдповiли на питання чию рабочу силу планують використовувати поляки в своїх бiзнес планах, раз ви настiльки обiзнаний з ситуацiєю яка там склалася. Одним з органiзаторiв знищення цього родовища за 24 роки може бути саме ця фiрма за яку ви так лобуєте. Час змiнився, i ця фiрма за допомогою вас уже є "рятiвником". На Українi дуже багато шахт, досвiд накопиченний достатнiй щоб справитися з цiєю задачов, осталося прикласти бажання та патрiотизм, який у вас абсолютно вiдсутнiй. Грошi найти можно, було би бажання.


Павелюк
12 червня 2015 11:26

До Речь....Скажу вам по секрету я біль менш обінаний з сітуацією на Солотвинському солеруднику до знищення причетний Артемсіль я точно знаю як у останні роки існування солерудника як підступно саботувалися дії з відкачки води насоси постійно ламалися а на новий якось ніяк не було грошей ні у кого ні на нови насоси на на тампонування тріщин по яких вода прибувала у шахту спочатку затопилася шахта н 9 збудована Радянським союзом у 70 роках а останною затопили шахту н 8 збудованою Угорцями ще у 1870 роках.Я розумію що кращеб було б якщо Україна побудувала ці шахти але я впевнений що такого не станется і так вже майже все майно у руках іноземнців такщо оним менше одним більше погоди не зробить .Хто вам буде шахти будувати жидва з грузинами що у парламенті сидить чи хто?А про патриотизм можу таке сказати начипити вишиванку та наклейети прапор на панель машини та скріз лаяти Путіна то не патріотизм, але нажаль 90 % населення думають що то є патриотизм


дмитро
12 червня 2015 11:46

до Павелюк: діло не у насосах а у сознательнуй остановці шахти .коли мінялися директори та один лем заікнувся што підйомний шків у аварійному стані та наразго зняли.


Павелюк
12 червня 2015 12:12

До Дмитра..я про то і кажу що знищення було замовне ,благо на косервацію виділили 240 мілйонів гривень з яких дружньо мож піляти для себе,кожному вистачить.ТІльки незнаю чого там ліквдують на такі гроші розібрали та порізали на металолом навіть з земьлі мідні кабеля викопали екскаваторами.Шахти шахтами але знищено разом і зним унікальні підземні алергологічні здравниці де лікувалися тисячі це була золота жила. Тисячі робочих місц

Тому я абсолютно впевнений Шахта у солотвині буде тоді коли її побудують іноземці, а про патріотичні балаканини далі балаканин не підуть ця держава не взмозі


дмитро
12 червня 2015 14:53

видитмися тогди заробит шахта коли усьо закарпаття газифікуют та тогди і запустят шахту.:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Дональд Трамп.США
12 червня 2015 20:44

Миллиардер советует американцам готовиться к финансовому краху.США вскоре может повторить сценарий Испании или Греции, балансируя на грани финансового краха. Об этом заявил Дональд Трамп.

Миллиардер озвучил свои комментарии во время недавнего появления на канале Fox News. Согласно утверждениям Трампа, США больше не является богатой страной. «Когда вы не богаты, вы занимаете деньги у других. Сейчас мы занимаем у Китая и у других стран. У нас накопилось до 16 триллионов долларов государственного долга», — сообщил магнат.

Он полагает, что усугубление американского долга неизбежно: «Мы очень скоро превысим долг в 16 триллионов долларов, и он станет намного больше к тому времени, как прекратит расти. Когда вы достигаете долга в размере 21-22 триллионов долларов, то вам приходится думать о его сокращении, неважно, какими способами».

Кроме того, Трампа волнует уровень безработицы. По его мнению, реальная цифра ближе к 15-16%. По его словам, некоторые эксперты считают, что уровень безработицы находится на отметке 21%.

«Сейчас, честно говоря, страна находится не в лучшем состоянии, — добавил Трамп. — Рецессия, может быть, еще хорошее слово».

По мнению другого эксперта, экономиста Роберта Видмера, ситуация в США еще более печальная. Там где Трамп видит растущий долг и снижение кредитоспособности, Видмер видит куда более серьезные экономические проблемы.

«50% безработицы, 90% падения фондового рынка, и 100% годовой инфляции, начиная со следующего года», — такой прогноз сделал Видмер в недавнем интервью.

Интервью, вызвавшее широкий резонанс в США, кроме удручающих прогнозов, предлагает реалистичные шаги, которым обычный трудолюбивый американец может легко следовать. Однако высказывания не сразу получили огласку, некоторые сайты блокировали интервью и не раскрывали его содержания.


Залишити Коментар