За 15 років «царювання» Балог на Закарпатті капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги

червня 05 / 2018
За 15 років «царювання» Балог на Закарпатті капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги

На Закарпатті, продовжуються акції по перекриванню автомобільних доріг, наразі готується така акція по перекриттю автомобільної дороги Виноградово – Вілок, яка стала «дорогою смерті», для автомобілів. Що багато автомобільних доріг стали вже не дорогами, а напрямками - беззаперечний факт. Через суттєве збільшення автомобільного потоку дороги, що будувалися, ще в Радянські часи не витримують таких загрузок і через кожну зиму руйнуються.

Цікаво, що основними «активістами», які (справедливо – ред.) борються за відновлення доріг є представники партії «Єдиний Центр». В той же час за 15 років «царювання» Балог на Закарпатті, капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги. Додамо, що саме представники цієї партії активно виступали за владу Порошенка і все зробили, щоб на Закарпатті він переміг в першому турі.

Так, що «шановні» чия би корова «мичала», а ваша та ваших «босів» мовчала.

Р.S. Нагадаємо, що депутатом Верховної Ради України на Виноградівщині є Іван Балога, якого виборці після його обрання більше чотирьох років на окрузі не бачили. Чому депутат не добивається ремонту доріг і не стане разом з протестувальниками, а сидить тихенько, як миша, а прийде час перед новими виборами він знову буде вішати «лапшу» народу та робитися його захисником та поборником.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...