За 15 років «царювання» Балог на Закарпатті капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги

червня 05 / 2018
За 15 років «царювання» Балог на Закарпатті капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги

На Закарпатті, продовжуються акції по перекриванню автомобільних доріг, наразі готується така акція по перекриттю автомобільної дороги Виноградово – Вілок, яка стала «дорогою смерті», для автомобілів. Що багато автомобільних доріг стали вже не дорогами, а напрямками - беззаперечний факт. Через суттєве збільшення автомобільного потоку дороги, що будувалися, ще в Радянські часи не витримують таких загрузок і через кожну зиму руйнуються.

Цікаво, що основними «активістами», які (справедливо – ред.) борються за відновлення доріг є представники партії «Єдиний Центр». В той же час за 15 років «царювання» Балог на Закарпатті, капітально не відремонтовано ні однієї автомобільної дороги. Додамо, що саме представники цієї партії активно виступали за владу Порошенка і все зробили, щоб на Закарпатті він переміг в першому турі.

Так, що «шановні» чия би корова «мичала», а ваша та ваших «босів» мовчала.

Р.S. Нагадаємо, що депутатом Верховної Ради України на Виноградівщині є Іван Балога, якого виборці після його обрання більше чотирьох років на окрузі не бачили. Чому депутат не добивається ремонту доріг і не стане разом з протестувальниками, а сидить тихенько, як миша, а прийде час перед новими виборами він знову буде вішати «лапшу» народу та робитися його захисником та поборником.

Категорія : Важливе
мукачівець
5 червня 2018 14:18

якби лише дороги, пограбовано наших людей, конкретно мукачівців, 

справу Віктора Івановича продовжує не менш спритний син Андрій, яким вмісті із батьком планували зробити із міста плантацію із рабами. За усі роки все пограбовано, знищено, вдібрано, вкрадено, людей принижено і залякано, від дітей мукачівців відібрано даже заклади відпочинку, оздоровлення, все загарбано, хизують що відкрили літній сезон в таборах дітям, яких? в школах на пекельному асфальті? аморальні циніки


ЦІМБОР
5 червня 2018 22:56

При Балогови мож бьіло по дорогах ся возити , а типирь при Москальови май паскудні дороги !!!

А ти нам жаливо фуфло ни дручай , бо типирішні дороги ото танкодром . Сядь у машину та пиди до Вілока , до Королева ,до Берегова. Ага. А пак розказуй про Балогу .


Ряба
5 червня 2018 23:23

То треба дякувати не Балоговi за дороги, а Совiцкому режиму цiмборе! Балога мега будiвництв дорiг за свою каденцiю не проводив, виключно всiм вiдомий ямковий ремонт i то виборочно! Совети як побудували так а нi один з потрiотiв перст у перст не ударив аби покращити стан дорiг, виключення Москаль, який хоч робить якi попитки щось вiдремонтувати капiтально. Виборами запахло, а дороги так i остануться не вiдремонтованими, бо Балоги не вмiють або не бажавуть вiдстоювати iнтереси закарпатцiв, йсе случайнi люди, яких вибирати обратно не стоїть.


Шоні
6 червня 2018 06:01

Підтримую автора! Саме Балога та його кодло привело цю владу! От вам і результат ваших проплачених старань! І дійсно назвіть хоть одну дорогу, що зробили за 15 років Балоги? Нема! І ригів не трогайте тому, що тоді дороги не були такі ужасні!


До Шоні
6 червня 2018 11:38

Як Балога привів цю владу кого привів ? Ви думаєте що пишете? що там 1% із Закарпаття біля 57% які дали за Порошенка по Україні це вопше друга команда у владі до якої Балога немає ніякого відношення, пан Балога протеже Ющенка це друга команда.


Юрко
7 червня 2018 06:30

Невже у закарпатців така курта память Балога бігав за Медведчука дале Кучму, Ющенка, Януковича і останній був Порошенко. 


Вараш
8 червня 2018 21:27

Балоги пустий поїзд, який возить лем балогiвську номенклатуру. 


Мукачівець
9 червня 2018 11:26

Циган є циган! То шо він з Балог став Балога нич не міняє! Циганови при любуй владі добре! 

Усім гузицю лизав і дальше так буде робити!

 


до мукачівця
9 червня 2018 11:30

 Який циган?він кажуть єврей  євреї належать до інтелегенції, жиди до циганів 


Золтан
22 червня 2018 17:15

А Федів кілько нагріб грошей сидячи на посаді то лем він знає і Бог....шкода кіть прийдеся йому отсидіти за кожну копійку1


Залишити Коментар