Закарпатці на виборах голосують за покидьків, злодіїв та популістів - Балога

травня 22 / 2018
Закарпатці на виборах голосують за покидьків, злодіїв та популістів - Балога

«Якщо молодь не хоче йти на вибори, то це вирок. Це вирок для держави, для всіх нас, що наші діти не вірять в майбутнє своєї країни. Я закликаю і буду закликати всіх молодих людей – почніть ходити на вибори! Поки ви сидите вдома і критикуєте владу, ваші бабусі йдуть на дільниці і обирають вам покидьків.
Після цього ви змушені тікати за кордон, бо тут вас ніхто не розуміє і ваші інтереси ніхто не представляє. Через це для вас будують країну пенсіонерів та олігархів, у якій вам не комфортно жити. Не підгравайте злодіям і популістам. Вони того і хочуть, щоб ви не ходили на вибори і швидше виїжджали по америках і польщах. Подивіться навколо – серед вас точно є ті, кому ви довіряєте і кого можете підтримати. Можливо, варто поборотися за себе і за свою країну» - написали за Віктора Балогу, його помічники у Фейсбуці.

Все ж в черговий раз хочеться нагадати пану депутату, що саме він був перших рядах хто агітував за цю владу!

Закарпатці на виборах голосують за покидьків, злодіїв та популістів - Балога
Категорія : Важливе
Макар
22 травня 2018 15:19

Най подивиться на себе , хто він такий .


бапка
22 травня 2018 15:52

угу
уже не папередники, а бабки виноваты
а юный Балога - весь в белом


Андрей
22 травня 2018 15:54

Любить про себе поговорити


Люда
22 травня 2018 16:28

Сам не кращий, але сказав влучно


мiсцевий
22 травня 2018 20:51

А чого Балоги проголосували за реформи якi привели Україну до описанного ними же сценарiю? Це що, не далекогледна полiтика, ми незнали? Це не профiсiонали, якi немають що робити у Верховнiй Радi, вони голоували за свої iнтереси, якi нi як не спiвпали з iнтересами самих закарпатцiв. Країни пенсiонерiв не буде, пенсiю одержувати будуть iзбраннi одиницi, прочитайте пенсiйну реформу, молодим вже треба працювати щоб заробити хоч яку мiзерну пенсiю. Ганьба таким депутатам, в якому станi дороги, на якi нiхто з них не звертав увагу. До виборiв треба йти всiм, як молодим, так пенсiонерам, кожний мав би добре подумати кому свiй голос вiддати, бо в такому гiвнi як зараз ми не були нiколи. 


Юрко
22 травня 2018 22:05

Се точно што дякуючи Балогам ми в повному гавні.


www
31 травня 2018 14:03

Він що, уже мазохістом став ? ...сам себе стібає?


Залишити Коментар