На Закарпатті повстали протів УПЦ (МП)

травня 08 / 2018
На Закарпатті повстали протів УПЦ (МП)

Вельмишановному пану Петру Олексійовичу Порошенку,Президенту України,
Всечесним отцям, улюбленим у Хресті братам і сестрам,
представникам засобів масової інформації,
від служителів Хустської єпархії Української Православної Церкви
та її парафіян


Христос Воскрес!
Вельмишановний Петре Олексійовичу!
Всечесні отці!
Улюблені у Хресті брати і сестри!


Дозвольте насамперед засвідчити пане Президенте свою глибоку повагу у Ваших прагненнях наданню Українській Церкві Томосу про автокефалію. Як один із служителів Української Православної Церкви (вибачте що лист анонімний) всіляко підтримую Ваші прагнення в об’єднанні Українських церков в єдину помісну православну церкву.
Але я і парафіяни змушені звертатися до Вас з іншого приводу. Благочинні Хустської єпархії Української Православної Церкви та Високопреосвященнійший Митрополит Хустський і Виноградівський Марк отримали від керуючого справами Української Православної Церкви Антонія, це було на весіллі племінника Митрополита Антонія, анкети-звернення для розповсюдження та заповнення вірянами «до його Всесвятості, Всесвятійшому Варфоломію, Архієпископу Константинополя-Нового Риму, Вселенському Патріарху» проти створення автокефальної Православної Церкви в Україні.
Хочу Вам сказати, що не всі отці поділяють такі дії і хочуть щоб в Україні була єдина помісна православна церква, бо є патріотами нашої Богом благословенної держави. Але під тиском та погрозами у непокорі та відлучення від Церкви деякі отці Хустської єпархії все ж таки їх роздають своїм парафіянам.
Всечесні отці не ставаймо заручниками страху та байдужості. Брати і сестри во Христі пам’ятайте, що від Вас теж залежить майбутнє Української Церкви.
Прикликаємо пане Президенте на Ваші труди в об’єднанні Українських церков Боже благословення. І нехай Господь Ісус Христос та всі Святі допомагають нам у цьому!

На Закарпатті повстали протів УПЦ (МП)


Джерело - Анонс Закарпаття
Категорія : Важливе


загрузка...