Народний депутат Василь Петьовка вимагає якнайшвидшого та об’єктивного розслідування злочину у селі Нижня Апша Тячівського району

квітня 19 / 2018
Народний депутат Василь Петьовка  вимагає якнайшвидшого та  об’єктивного розслідування злочину  у селі Нижня Апша Тячівського  району


У Нижній Апші місцеві жителі блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин. Люди переконані,що справу місячної давності за участі підлітків, де одного з них вбили, завдавши численних ножових поранень «затягують» правоохоронці. До того ж, у справі фігурує лише один підозрюваний, а місцеві переконані,що їх двоє. Жителі села обурені тим, що малолітнього затриманого Ужгородський міськрайонний суд на клопотання адвоката через три тижні, 4 квітня, відпустив під домашній арешт, не зважаючи на існуючу постанову про тримання під вартою на місяць. Жителі Нижньої Апші зібрались біля будинку обвинуваченого та перекрили автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин, вимагаючи взяти під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримання другого, котрого, за інформацією селян, батько мав намір вивезти за кордон. Врешті, правоохоронці забрали обох учасників резонансного вбивства до Тячева.
Народний депутат Василь Петьовка заявив: «Звертаюся до правоохоронних органів з вимогою об’єктивного та справедливого розслідування резонансної справи у Нижній Апші, адже парадоксальною є ситуація, коли громада вимагаючи справедливості, відкрито називає ім’я та знає хто є злочинцями, а правоохоронці вдають, ніби їм це не відомо. А всіх політиків та політиканів закликаю не піаритись на трагедії у сім'ї загиблого та не шукати собі на цьому дивідендів. Закликаю всіх, особливо тих, хто вважає себе причетним до політики: не навішувати неправдивих ярликів та не грати на трагедії. Вірю, що злочинці, які скоїли цей нелюдський вчинок а також ті, хто його покриває, чи навіть пробує це зробити, відповідатимуть за скоєне та будуть справедливо покарані. Як народний депутат зроблю все залежне, щоб справедливе правосуддя настало, і нікому не вдалося цю справу спустити на гальмах»
Категорія : Важливе
Лісник
20 квітня 2018 01:32

Щось Петьовка запізнився із своєю заявою, адже його брат Балога відреагував швидше і мало того назвав прізвище Петьовки в кришуванні цих контрабандистів та співпраці з контрабандистами!


Залишити Коментар