В Ужгороді lifecell першим запустив 4.5G

березня 30 / 2018
В Ужгороді lifecell першим запустив 4.5G

Сьогодні лідер нового покоління Інтернету lifecell першим запустив швидкісний зв’язок 4.5G одночасно у найбільшій кількості обласних центрів України. А для того, щоб абоненти змогли відчути переваги нового покоління Інтернету – діджитал-оператор надає тиждень користування 4.5G у подарунок.

Діджитал-оператор lifecell запустив мережу нового стандарту в усіх обласних центрах України (крім Донецька та Луганська) в місцях великого скупчення людей. В третині міст таких, як Миколаїв, Чернігів, Житомир, Рівне, Черкаси, Вінниця, Сєвєродонецьк та Краматорськ lifecell єдиний оператор, який почав надавати послуги зв’язку четвертого покоління. У результаті продуманої тендерної стратегії, lifecell отримав найбільшу кількість спектра в перерахунку на одного абонента, що означає найкращий користувацький досвід для абонентів оператора та гарантує лідерство оператора у наданні послуг 4.5G. 49% смартфонів у мережі lifecell підтримують технологію LTE.
31 березня 2018 року у нашому місті на вулиці Волошина (набережна, пішохідна зона) з 12 .00 до 18.00 всі бажаючі жителі та гості міста зможуть прийняти участь в промо-акції: протестувати 4.5G від lifecell та зробити селфі з історичної події. Незалежно від мобільного оператора, всі відвідувачі заходу зможуть оцінити переваги нової послуги на тестових пристроях, побачити приклади цифрового майбутнього, придбати USIM-карту, а абоненти lifecell – ще й замінити стару SIM-карту на карту стандарту LTE.

4.5G від lifecell - це четверте покоління високошвидкісного мобільного Інтернету на базі технології LTE Advanced Pro, що забезпечує до 5 разів вищу швидкість завантаження (download), до 10 разів вищу швидкість передачі даних (upload) та миттєву реакцію сайтів та додатків у порівнянні з 3G. Для наших абонентів це означатиме ще вищу швидкість передачі даних, досвід користування найкращими діджитал-сервісами, доступ до фінансових сервісів, перегляд HD-відео без затримок, можливість грати в онлайн-ігри будь-якої складності та більш зручну віддалену роботу для бізнес-користувачів. Поштовх до розвитку отримають сервіси IoT, M2M, Smart City, e-Government, m-Health, «розумний» будинок і т.д.
Всі абоненти lifecell отримають у подарунок один тиждень користування 4.5G. Для того, щоб використовувати найшвидший мобільний Інтернет в Україні, абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою щонайменше 4G/LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти можна набравши номер *455# та натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши на номер 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку My lifecell або на сайті https://4g.lifecell.ua/.
Картка USIM не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), але й має інші переваги – більш високий ступінь безпеки та додаткові переваги. Основна відмінність – більший обсяг пам’яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними – кількома номерами телефонів контакту та адресою електронної пошти.

Задля зручності абонентів lifecell не буде встановлювати окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 3G+ та 4.5G буде тарифікуватися однаково. Абоненти самостійно будуть обирати, якою технологією користуватися у налаштуваннях свого телефону.
Також всі жителі обласних центрів можуть ознайомитись із перевагами 4.5G та отримати приємні подарунки на промо-акціях, що відбудуться у центральних районах обласних центрів.

Детальна карта покриття 4.5G від lifecell – за посиланням https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-internet/pokrittya/

Другу хвилю розгортання 4.5G в діапазоні 1800 МГц варто очікувати у липні 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті оператора: https://www.lifecell.ua
Категорія : Важливе


загрузка...