Закарпатський нардеп вважає всіх депутатів Верховної Ради України – стадом баранів (відео)

березня 07 / 2018Віктор Балога себе вважає - адекватним чиновником, Верховна Рада України – стадо баранів, в якому він теж на жаль працює, цікаво до баранів він відносить і двох своїх рідних братів? Хабарнику він дасть, ще більше і відправить його до чортової матері. Україна в глухому тупику, а Донбас звільнити військовим шляхом не можна. Балога думає, що його поважають підлеглі та називають шефом. Балога вважає себе багатою та щасливою людиною, в нього є пістолет, він не живе за зарплату, всіх з ким не згоден відправляє до мачки (кішка), щоб та його копнула. Віктор Балога раз і назавжди закохався у свою Оксанку - до речі з якою офіційно розірвав шлюб.

От основні тези інтерв’ю Віктора Балоги телепрограми «55 провокаційних питань за 5 хвилин».

Постає запитання, як після такої заяви будуть дивитися на Балогу, його брати та інші депутати в раді?
Категорія : Важливе
Іван
8 березня 2018 08:31

Віктор Балога , себе рахує за Пастуха раз говорить що це стадо баранів.він жрец Пастор 


Корсар
8 березня 2018 08:47

Скоріш вовки ганебні, причому самі ганебні у всьому світі. 


Люба
8 березня 2018 09:11

Барани ті хто голосував за злодійську банду бариги!


Илья
11 березня 2018 13:23

Кто там не верил в ЗАРАБОТОК В ИНТЕРНЕТЕ?

Сейчас зарабатываю на сайте ? http://2018mart.com/84q7y/tr/ ?? выхoдит ОТ 300$ В ДЕНЬ, конечнo на этo ухoдит время, но онo тогo стoит. Сcылку скoро удaлю. Kтo уcпел, тoго и тaпки!


микита
18 березня 2018 16:47

побив нас бог, шо барау маєме за керувнику таких балог. узяв би фийсу та пушов хащу. мало накрався чи мало начкодив. 

кидь у верховній  раді барани, то і вітьо баран


іван
18 березня 2018 20:10

Вітьок нармальний дядя,ти Микито писати навчися, а потім в політику свій ніс кривий сунь  а то всяких лохів навибираєте а потім кажуть ош влада нидобра , Козака із грязі і князь...і запеспечився і себе сімю на всю жізнь...і став князьом , туй Бог і правда і мудреци, раз жиди світом правлять то і Казака в князі  із грязі витягнули. молодці жиди дружні брат за брата горою  стоять..а Ви говорете ош жиди погані ? видете де Козак а де Ви, ви українці свого в лошці води втопете як увидете ош ліпше живе,і завідуєте , один одному?а жиди видете які дружні ? як один за одним стоять,, вчіться від них і беріть пример возлюби ближнього як себе.


Залишити Коментар