Депутати Виноградівщини не підтримали поданий РДА проект районного бюджету на 2018 рік

січня 16 / 2018
Депутати Виноградівщини не підтримали поданий РДА проект районного бюджету на 2018 рік

16 січня сесійне засідання Виноградівської районної ради розпочалося з коляди. З новорічно-різдвяними святами депутатський корпус та присутніх у залі привітали колективи з Новоселиці та Веряці.
Депутати підтримали та внесли зміни до районних програм, вирішили направити звернення до керівників держави щодо перетину кордону у зв'язку зі змінами до податкового кодексу, розглянули інші питання. Найбільше ж обговорювали проект районного бюджету на 2018 рік, до якого було чимало пропозицій від постійних комісій районної ради та районних депутатів.
Голова районної ради Віталій Любка інформував, що депутати на бюджетній комісії не підтримали проект фінансового документу на цей рік через відсутність звітування розпорядників коштів. Так районні обранці від різних фракцій погодилися з такою позицією бюджетної комісії та вирішили насамперед надати слово керівникам управління освіти та відділу охорони здоров’я РДА ? галузей, найбільш профінансованих в районі.
Депутати заслухали керівника відділу охорони здоров’я РДА Лесю Королевич, яка розповіла про використання коштів районного бюджету в медичній сфері. Однак в.о. начальника управління освіти Віктор Жупанин не був готовий розповісти про пооб’єктне фінансування освітніх установ. Тому районні обранці прийняли його виступ до відома та зобов’язали управління подати впродовж 10 днів до районної ради звіт про освоєння коштів.
? Дефіцит по виплаті заробітної плати в районі для працівників освітньої та медичної галузей може сягнути цього року 20 млн грн, без урахування заборгованості по зарплатні на сільських радах. Зважаючи на це, ми вимушені виважено приймати рішення щодо розподілу коштів районного бюджету, ? прокоментував голова ради Віталій Любка. – І, звісно, зрозуміла позиція тих депутатів, які прагнуть, аби діяльність закладів культури, інших бюджетних установ була вивчена, а що стосується освітньої галузі, ? подана інформація, на які саме об’єкти та цілі були спрямовані кошти. Адже найбільше наразі запитань у депутатів до використання коштів у сфері освіти.
У цілому за районний бюджет на цей рік депутати не проголосували. Не пройшла також пропозиція повернутися до розгляду цього питання.

Повідомляє - Виноградівська районна рада.

Депутати Виноградівщини не підтримали поданий РДА проект районного бюджету на 2018 рік


За результатом голосування проект бюджету представлений головою РДА Михайлом Русанюком підтримали тільки три депутати.

Категорія : Важливе
Петеі
16 січня 2018 18:38

як можна приняти такий бюджет де всі гроші ідуть на олівці. 


Доманич
16 січня 2018 19:20

Я Опять без гроши сволочі,Опять лишились теня без грошиШо ісе за голова РДА .??!!?! 3 люди проголосували «за»???!!!ужас


Школяр
16 січня 2018 21:11

Шо за в.о.начальник освіти Жупанин, який ніколи не готовий розповісти про роботу і кошти які иранжирить з Русанюком, гнати обох у шию. Жупанине а шо шкільний автобус????  У пензію усьих пензіонерів най оддихають дома, роботязі што роблять на себе злодії.


Іван Костак
17 січня 2018 06:44


Іван Костак УжНУ
Пане Костьо, я дуже добре розумію Вас і ті Ваші висновки, які Ви зробив. Та змушений Вас розчарувати, тут не політичні чинники, а виключно меркантильні і саме з боку виконавчої гілки, яка депутатів райради має за дурнів!
Ви ж був присутній у залі, то хіба це виглядало на звіт, який вимагали депутати від ВО очільника відділу освіти, молоді та спорту?
А тепер по суті. В минулому році депутати райради виділили з районного б'юджету біля 13-ти мільйонів з яких на березневій сесії було переміщено з поточних видатків на зарплату технічних працівників тої ж освіти, за проханням голови профкому відділу освіти (для вирівнювання зарплат суму в 4-ри мільйони гривень). Решту, в сумі 9-ть мільйонів, керівництвом освіти було використано на їх власний розсуд з головою РДА і його першим заступником, яка курує відділ освіти. У депутатів райради є ПРИРОДНЄ БАЖАННЯ ОТРИМАТИ ЗВІТ КУДИ БУЛИ РЕАЛІЗОВАНІ ТІ КОШТИ, ЯКІ ВОНИ ВИДІЛЯЛИ, КРАПКА! На поточний рік голова РДА знову передбачив у відділ освіти більше 11-ти мільйонів на поточні видатки при ДЕФІЦИТІ в 12-ть мільйонів на зарплату в тій же освіті! Як можна робити подібне, якщо б'юджетний кодекс вимагає ПЕРШОЧЕРГОВО ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ВИПЛАТИ НА ЗАХИЩЕНІ ЗАКОНОМ СТАТТІ! Такі дії голови РДА і насторожують депутатів, тому вони й вимагають звіт про використання коштів за попередній 2017-й рік, бо ремонт шкіл в основному в час літніх канікул проводився за кошти батьків по всьому району! Тому, шановний пане Костьо, НЕ ШУКАЙТЕ ПОЛІТИКУ ТАМ, ДЕ СМЕРДИТЬ ЗОВСІМ ІНШИМ! Громадяни району мають право знати "де собака зарита" і хто за всім цим безладом стоїть!Господи Удуд Іван голосовав «ЗА» тадь увін у світі Божому ся нирозуміє люди добрі , ни шо у районному бюджеті!!!))))) то майже іще єден злоді казнокрад районний Товт Валентин (Балінт) дав тормозам указівку так голосовати. Держітня бо зараз ся напю, ги-ги-ги!!!!


Мадяр
17 січня 2018 08:31

  • Мы всегда голосуєм «за» потомучто мы поддерживаем м м руснюка і нас легко купить, потому что ми марярі 


Мне сказала Єва васілєвна что нужно поддержатть русанюка , і балінт тоже поддержал Михал Михалыча поетому мы были «за» . Поэтому попрошу не наежжать на УМДС !!! Потому что нас купили еще до сесии.


Оксана
17 січня 2018 11:42

Гет Жупанина злодія старого, а за ним усьих пердунив нитрібних. Оби незнав удзвітоватися? Сміх. 


Ольга Капустей
20 січня 2018 13:17

Шановні депутати Виноградівської районної ради!В історії останніх десятків років такого героїзму рада району ще не проявляла!Сердечна вдячність депутатам Петеї Ю.О ,Свищо Ю.Ю , Костак І.І, Ліхтей Ю.Ю, та всьому депутатському корпусу, що підтримав вищевказаних колег за критичну оцінку роботи "керівника"освітніх установ району Жупанин В.І! Ще не має двох років як тільки зійшов на "трон" Жупанин В.І, навіть не зустрівшись зі мною, так сердито і обізнано переконував НАБУ про мою особу (на те є відповідні підтвердження) що знищувалася як вчитель у Боржавській ЗОШ I-III ступенів. З виступу 16.01.18 року п.Жупанина на районної ради вкотре проявилося цинічне ставлення навіть до найвищого органу влади району. Крім як звільняти не угодних з роботи та вперто протистояти Законам України, покриваючи 'своїх' Віктор Іванович навіть не припускає іншого варіанту цинізму. Не звільняєте Вікторе Івановичу осіб пенсійного віку (Ви і самі вже досягли його) з роботи бездіяльних, надаючи їм можливість з пенсією отримувати пристойну зарплату. Маю на увазі родину Яким Ю.М. Як і колись, Яким Тетяна Михайлівна йде до школи лише за викликом у разі потреби, якість знань випускників вкарай низька з предмету, що вона викладає. В школі вона не виносить запахів, проте на випускних вечорах у ресторані може висиджувати цілими ночами бо чоловік лише у випускних класах може бути класним керівником , що дає змогу втілювати свої цілі, прикриваючись начебто бажанням батьків. Як і п.Жупанин, у Боржавському щороку збирають кошти на ремонт школи, ніколи не звітуючись перед батьками, підтвердивши документами, за кожну копійку. Головне - зібрати гроші. Як і головний освітянин району, котрий навіть увесь склад районної ради хоче схилити до покровительства власних цілей! Про що говорити далі коли навіть рішення судів усіх рівнів цей керівник не визнає. Зразком є звільнення директора Великокомятівської ЗОШ Ступенів 1-3 ступенів Копча Надії Андріївни, насаджуючи свою диктатуру при підтримці владної покровительки. Тож чи зуміють депутати райради переконати керівника освіти району виконати свій обовязок перед населенням району так, як це наглядно продемонструвала керіавник відділу охорони здоровя району (честь їй і хвала)! ? Цій особі, на противагу п.Жупанину приховувати нічого! З повагою до всіх депутатів районної ради Ольга Капустей


Залишити Коментар