На Закарпатті вакцини від кору немає - 90% хворих дітей роми

січня 15 / 2018
На Закарпатті вакцини від кору немає - 90% хворих дітей роми


Інформацією «Новин Закарпаття», наразі конкретної цифри захворівши дітей на кір в краї немає за неофіційною інформацією їх вже більше 300 - 90% хворих дітей роми. Основним вогнищем хвороби наразі є ромський табір в селі Середнє Ужгородського району де захворіло майже 100 дітей. В місцевій філії Ужгородської лікарні вже переобладнане терапевтичне відділення в інфекційне.

Також за неофіційною інформацією на Закарпатті вакцини від корі немає! Деякі місцеві жителі стверджують, що по «блату» її вже ж можна дістати, звідки ті прививки достовірно невідомо.

Для довідки:

Кір – небезпечне вірусне захворювання. Саме ця інфекція є однією із основних причин дитячої смертності у світі. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. Як тільки у людини з’являються перші ознаки вірусу – вона вже поширює інфекцію. Інкубаційний період триває від 7 до 17 днів.
Найчастіше кором хворіють діти та підлітки, однак, якщо щеплення не було, то заразитись може і дорослий.

Перші тривожні ознаки небезпечного вірусу – людина стає млявою, у неї порушується сон, знижується апетит. Пізніше з'являється нежить та кашель, а також підвищується температура.

Однак, вже через кілька днів температура знижується, а от кашель та нежить не проходять, а навпаки посилюються. В цей період в людини стають чутливими очі, важко дивитись на світло, інколи доходить до запалення ока (кон'юнктивіт). Часто ці симптоми можна сплутати зі звичайною застудою чи грипом. При цьому на внутрішній стороні щік, а іноді й губ, вже з’являються дрібненькі цятки. Це вже одна із основних ознак, що в хворого таки кір.
Категорія : Важливе
Романодром
16 січня 2018 16:27

Цигане то ходяча інфекція і бацили, стерелізувати усіх треба оби не плодилися і не обкрадали державу


Залишити Коментар