Зразкове збагачення династії Балогів, елементарний грабіж, стверджують мукачівці (фото)

грудня 04 / 2017
Зразкове збагачення династії Балогів, елементарний грабіж, стверджують мукачівці (фото)

Потрапивши в струю початку становлення молодої держави Україна в 90-х роках, надало можливість родині діючого мера Мукачево стати «найрозумнішим» бізнесменом - мультимільярдером в історії життя нашого міста, і не тільки, за останні роки.
Це, насамперед, через продаж від громади міста ряду об’єктів комунальної власності, нічого не віддавши взамін, швидку приватизацію майна з метою подальшого збагачення та, так би мовити, «купівлю» за смішні ціни найбільш вигідних для виставлення і ведення власного бізнесу, приватного користування, потужних, серед них і стратегічних, комунальних точок та гектари земельних ділянок в області.
Паралельно правдами і не правдами рвуться та й добре укріпилися в політиці, яка й до сьогодні дарує їм недоторканість та можливість заробляти і надалі колосальні кошти.
А звідки ж прибувають такі кошти? Звісно ж частково вже і з «власного» бізнесу, крім того, за весь час значно допомагає міський бюджет - гроші від платників податків-підприємців міста.
Одна з останніх їх успішних покупок, наприклад, земельна ділянка площею 22, 313 км2 придбана за 20 000 грн. (де тепер будується новий Сільверланд біля Епіцентру), а ви не маєте бажання купити за такої умови?
Чи буває досить? На будівництво дороги до цього об’єкту легко насміхаючись виділяють ще 11050000 грн., звичайно, що з міського бюджету.
А чи були ці дії заплановані в передвиборчій компанії мера та його команди, чи згадував він про них агітуючи за себе? Можливо просто вже все, про що говорив, виконав???
Маю на увазі, де каналізація та водопроводні труби в районі Бороктелеп у порівнянні із земельною ділянкою на міжнародній трасі – нуль, де міський Будинок культури в порівнянні із приватним Сільверландом – нуль, де Будинок національних меншин у порівнянні із новим ЦНАПОМ – нуль і так можна багато продовжувати…
90% доріг у місті – розбиті, снігоочисної техніки нема, дахи течуть, внутрішньо квартальні проїзди десь халатно залатані, десь наполовину залиті, десь й не розпочали їх робити і т.д.
Прикро, а що ж думають міські депутати, які допомагають їм роками це вчиняти? Невже вони, їх діти чи онуки - не планують надалі жити в цьому місті? Чи їм допоки важко зрозуміти, що ускладнюють життя цим кожному з нас! Місто стає неконкурентоспроможнім, сумним та нудьгуватим, воно не живе, таке враження, що мешкаємо в когось вдома, керуємось одним батьком та одними правилами, поступово громада втрачає все зі своїх рук, відбувається величезний тиск на всі сфери, повністю зникають цінності та мораль, влада намагається перетворювати людей у рабів.
Зразкове збагачення династії Балогів, елементарний грабіж, стверджують мукачівці (фото)
Зразкове збагачення династії Балогів, елементарний грабіж, стверджують мукачівці (фото)

Іжовський Георгій
Категорія : Важливе
ужгородець
4 грудня 2017 17:42

чого скиглите - ваше ж Мукачево - найліпшоє


Автору
5 грудня 2017 11:08

земельна ділянка площею 22 313 км2 придбана за 20 000 грн. при площі Закарпаття 12777 км2 ?


Микола
5 грудня 2017 16:34

Нічого дивного! Звичайна замовлена стаття. Жодного доказу, веріфікованіх фактів, обгрунтованих висновків. Маніпуляція громадською думкою.


Залишити Коментар