Балога звинувачує Генеральну прокуратуру в корупції або бреше прикриваючись депутатською недоторканістю

листопада 18 / 2017
Балога звинувачує Генеральну прокуратуру в корупції або бреше прикриваючись депутатською недоторканістю


За моєю інформацією, три місяці тому Горват Аттіла, він же "Докі" - організатор "приватного кордону", який працював під прикриттям губернатора Геннадія Москаля і народного депутата Михайла Ланя, заніс в Генеральну прокуратуру 2 мільйони доларів "за спокій". Напевно хлопцям це сподобалося і вони вирішили дати команду провести спецоперацію та ще подоїти "Докі" – заявив на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп Віктор Балога.

І отримав відповідь:

«Єдиним результатом гучної спецоперації стало те, що один із доморощених політичних «стратегів» Балога, піднявшись зі смітника історії, куди його викинули в липні 2015р., проголосив, наче контрабандист А.Горват працював під прикриттям Москаля й Ланя, заніс 2 мільйони доларів у Генпрокуратуру за спокій, а зараз його хочуть «подоїти». То хочу проінформувати, що 36 гектарів землі вздовж українсько-угорського кордону А.Горвату виділили в 2014р., коли головою ОДА був ставленик Балоги Губаль. Котрий не робив жодного кроку (а тим більше в земельних питаннях) без благословення свого патрона. Тому Горвата міг прикривати тільки Балога, при якому той отримав землю, а не Москаль, при якому його затримали» - заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
В даній перепалці заява Віктора Балоги, не витримує ніякої критики,якщо він має таку інформацію стосовно занесених в Генеральну прокуратуру 2 мільйони доларів то повинен звернутися як мінімум в НАБУ. Схоже,що прикриваючись депутатською недоторканістю він просто бреше!

Дана заява дуже схожа на ту, що Балога зробив у прямому ефірі «112 канала», коли він сказав, що його двоюрідний брат Василь Петьовка, за входження в депутатську групу «Воля народу» отримав великі гроші. Де і скільки Василь Петьовка отримав грошей так і залишилося загадкою і ніде далі «братко» не пішов.


В даному випадку повинна зреагувати Генеральна прокуратура України і підтвердити або спростувати слова Балоги у випадку її мовчання народ повірить в його слова.
Категорія : Важливе
Салам
18 листопада 2017 17:50

Геть усі перечислені персонажі є винуватцями (їх особисті розбоірки нас не мусять хвилювати), бо підтримали обидві зовнішні спецопераціїї 2004 та 20014рр., себто майдануті революції. Якщо вони один одного не перестріляють, це зробить більш справедлива влада.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...


Папа
21 листопада 2017 07:34

у балоги всі і все виноваті, Лиш не він.

хоч щось він зробив сам?

А то таке враження що без рук і ніг, незнаю де так чесно міліарди нагріб.

НАБУ-де ?


Залишити Коментар