За фінансової підтримки Владіслава Поляка на Виноградівщині відкрили черговий спортивний майданчик (відео)

листопада 16 / 2017
За фінансової підтримки Владіслава Поляка на Виноградівщині відкрили черговий спортивний майданчик (відео)

Сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям урочисто відкрили в Олешницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 16 листопада.
З такою святковою подією шкільну спільноту вітали керівники області та району, зокрема, очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, обласний депутат Владіслав Поляк, голова бюджетної комісії Закарпатської облради Василь Кошеля, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття Станіслав Сухан, голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та його перший заступник Наталія Костелеба-Веремчук.
Вартість такого об’єкта склала 1 млн 200 тис грн. Кошти на його будівництво були виділені з районного бюджету за ініціативи фракції «Відродження» районної ради. Основу та огорожу майданчика профінансував Владіслав Поляк.Геннадій Москаль висловив сподівання, що майданчик стане місцем для веселого відпочинку дітей і подякував обласному депутатові за його активну позицію, а також розвиток спортивної інфраструктури району. Адже, до слова, керівник райради Віталій Любка зазначив, що це вже третій спортивний об’єкт, який допомагає будувати місцевий меценат. У цьому році за його сприяння вдалося відкрити сучасний спортмайданчик у Виноградівській ЗОШ №2, закладено основу під майбутній майданчик у третій школі міста.
Символічну червону стрічку перерізали керівники області та району, а право першого удару по м’ячу було надано меценату Владіславу Поляку.

Щиро раділи цій події учні школи, які з нетерпінням чекали, аби випробувати майданчик своєю грою і власне футбольним матчем юних спортсменів завершилися урочистості.
Категорія : Важливе
Саша
18 листопада 2017 00:02

Не кажіть но Поляк молодець ли би ся не спсив.


Залишити Коментар