Москаль: розхитати ситуацію в Закарпатській області на багатонаціональному ґрунті - не вдасться

листопада 14 / 2017
Москаль: розхитати ситуацію в Закарпатській області на багатонаціональному ґрунті  - не вдасться


Берегівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій учасників ходи в Берегові 12 листопада. Провадження відкрите за ст. 296 Кримінального кодексу «Хуліганство» (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом). Зараз поліція встановлює всіх осіб, що брали участь у провокації, тривають слідчі дії.
Нагадаємо, що минулої неділі група осіб, більшість із яких приїхала на Закарпаття з сусідніх областей України, влаштувала в м.Берегово ходу, під час якої проголошувалися ксенофобські гасла. Учасники ходи зняли прапор Угорщини з будівлі міської ради, а затим і з будівель сільських рад с.Яноші та с.Гать Берегівськго району, де компактно проживає угорська громада. Геннадій Москаль назвав таку поведінку провокативною, а учасників ходи – заїжджими гастролерами, котрі в одному ключі з російськими спецслужбами намагаються розхитати ситуацію в Закарпатській області на багатонаціональному ґрунті.
Категорія : Важливе
Читатель
14 листопада 2017 16:32

Вже 100 років галицькі (не українські!) ультранаціоналісти намагаються нав’язувати Подкарпатській Русі свою ДЕСТРУКТИВНУ ідеологію . Похід Української Галицької армії в 1918-1919 рр. закінчився втратою Подкарпаттям міста Мараморош-Сігет, адміністративного центру Мараморошского комітату і 15 русинських сіл навколо нього. В 1938-1939 рр. «Карпатська Січ» своїми діями допомогла А. Гітлеру розвалити Чехословаччину зсередини. В перші післявоєнні роки залишки УПА («бандерівці») робили набіги на прикордонні села, грабували і вбивали. При розвалі СРСР галицькі крайні націоналісти «призначили» себе політичними «наставниками», «опікунами» над закарпатцями. Вони були ініціаторами «голодування» з вимогою відставки керівника Закарпаття покійного М.Ю. Волощука. І тепер дуже активно оболванюють молодих людей, що небезпечно для суспільства, держави, але, найперш - для обдурених. Історія свідчить, що галицькі «СУГС»-ультрапатріоти завжди терпіли поразки. Правда, що їх послідовники ухитряються ПОРАЗКИ «перекваліфіковувати» в «перемоги».


паромщик
14 листопада 2017 18:53

наскільки я помню ми у 1991р голосували за вільну укр и аввтономію у складі укр а де  юристи міжнародні  аби правду найти  бо ті ідіоти так будуть и дале робити кидь из ними нич ниробити        так рикали гиби берегівська  дурка своіх на прогулку випустиладо читателя  розберіться з референдумом 91р та скажіть свою думку 


Паромщику
14 листопада 2017 20:12

 

http://karpatorusyn.org/page/3/

https://www.facebook.com/rusyncontent


Залишити Коментар