«Диверсія» в Берегові: Глава МЗС Угорщини вимагає від України швидких дій на зірваний угорський прапор

листопада 13 / 2017
«Диверсія» в Берегові: Глава МЗС Угорщини вимагає від України швидких дій на зірваний угорський прапор


Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто зажадав від української влади відреагувати на інцидент, який стався вчора, 12 листопада, в закарпатському місті Берегово, коли під час маршу з нагоди створення Карпатської Січі націоналісти зняли прапор Угорщини з міськради Берегова.

На прес-конфереції в Брюсселі у понеділок, 13 листопада угорський дипломат заявив, що в європейських країнах подібні дії є неприпустимими, а відтак ті, хто зняв прапор Угорщини з будівлі міськради Берегова, мають бути негайно затримані й покарані.

Сійярто також зауважив, що він звернувся також до українського посла в Будапешті з приводу цього інциденту.

Вчора, 12 листопада в Берегові пройшов марш з нагоди річниці створення Карпатської Січі, парамілітарної організації часів Карпатської України.

У ході маршу її учасники мітингували в тому числі під стінами міської ради Берегова, де окремі учасники вудкою зняли з будівлі прапор Угорщини, який там висить традиційно поруч з прапорами України, ЄС та міста Берегова.
Категорія : Важливе
ЦІМБОР
13 листопада 2017 20:54

Зає...ли вже як єдні так и другі .

Єдні могли бьі сюди ни приїзжати из за перевала  ,а другьій из за границі мuг бьі пьісок ни удкрьівати .Як ни як Берегсаз хоть и мадярськьій варош ,айбо увін ни на території Мадярщиньі .

Я ни знаву ни в Словакії ни в Румунії обьі на городськьіх адміністраціях висіли мадярські прапорьі ..

 

 

 


берегово...
14 листопада 2017 08:33

Якби ця циганота,не лізла в справи України,не було-би в нас ні свободівців ні зірваних прапорів,іза-за цих політичних амбіцій,та потужного намагання дорватись до влади ще орбана і  сійарто,ще втягнуть нас в війну,задолбала ця політична гра з обоїх сторін.

 


Читатель
16 листопада 2017 11:54

Цитата: «Використані джерельні матеріали дають можливість зробити висновок, що члени ОУН відіграли неоднозначну роль у розвитку політичних подій 1938-1939 рр. у Закарпатті. Окремі його члени взяли участь у спробі державного перевороту 13-14 березня 1939 р., а штаб Карпатської Січі, що складався в основному з членів ОУН, у вирішальний момент оборони Карпатської України, за винятком М. Колодзінського, залишив територію краю і емігрував за кордон»[ Вегеш Микола. Суспільно-політичний розвиток Карпатської України напередодні Другої світової війни//Карпатська Україна. Красне Поле. № 59263).- 14 лютого 2009 р. – С. 3.].«В ті дні Ріббентроп, та й Гітлер всіляко відхрещувалися від власних інтересів в Карпатській Україні. Але зберігся документ – донесення із Берліна угорського посланника Деме Стояї від 20 березня 1939 року, в котрому він повідомляв про зустріч з Ріббентропом. Міністр (закордонних справ Німеччини Ріббентроп – Читатель) звернув його увагу на українські організації в Карпатській Україні. Дійсно, на початку березня 1939 року Закарпаття кишіло численними емігрантами з Німеччини і Польщі, котрі посідали важливі пости в адміністрації краю, і особливо в Карпатській Січі. Тоді це старанно заперечували не тільки в Німеччині, Празі, але й сам Волошин. Але цього разу Ріббентроп вирішив розкрити карти. Він сказав: там під німецьким керівництвом створена і підготована організація, завданням якої було викликати розпад радянської імперії, в першу чергу, відірвати від неї Радянську Україну. Він зауважив, що це відповідало би й угорським інтересам. Ріббентроп просив угорців при зустрічі в Закарпатті з членами цієї організації «ставитися до них бережливо» [Пушкаш Андрей. Цивилизация или варварство. Закарпатье 1918-1945. Москва: Издательство «Европа», 2006.- 564 с.; цит. на с. 303].


троллю читателю
16 листопада 2017 14:08

І што ти йсим олиню хочеш указати? Про Берегівський референдум 1991 року уже ти кацапи методичку написали?


....у
16 листопада 2017 20:14

Обладатель украинского звания «Учитель года – 2016» Виолетта Македон из Закарпатья уехала с Украины в Лондон, чтобы ухаживать за пожилым состоятельным британцем. В обоснование этого она говорит, что на Украине «перспективы для учителей очень туманные, как и для самой страны».

Украинский педагог Виолетта Македон получила из рук президента страны Петра Порошенко награду «Учитель года» в 2016 году в номинации «иностранный язык», однако в настоящее время живет в Великобритании, где ухаживает за пожилым британцем, сообщает РИА «Новости Украина».

По данным издания, жительница поселка Берегово Закарпатской области Виолетта Македон живет в Лондоне и работает сиделкой у пожилого британца. «Свободное знание английского языка существенно помогает женщине в работе», – уточняется в издании.

«Молодая и перспективная учительница говорит, что не планирует возвращаться в такую Украину»


кацап...у
16 листопада 2017 21:25

Іся інформація бола на всіх закарпатських сайтах. Чучело кацапськоє, нахрена ти її сюда скопіпостило?!


Залишити Коментар