Чому Балога розвівся з жінкою та чому Віктор Ющенко йде в Президенти

жовтня 28 / 2017
Чому Балога розвівся з жінкою та чому Віктор Ющенко йде в Президенти

«Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс Президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова. Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую» - заявив третій Президент України Віктор Ющенко.
Поява на українському політичному рингу «любителя меду та бджіл», а в минулому Президента України - Віктора Ющенка, якщо не визвала шок то здивування однозначно.

За неофіційною інформацією від «любих друзів» таку ідею йти в Президенти Ющенку подав екс-голова його адміністрації - Віктор Балога. «Злі язики» стверджують, що Віктор Балога, який у прямому ефірі 112 каналу заявив, що продовжує і зараз товаришувати з Ющенком, «попросив» його скласти конкуренцію нинішньому Президенту Петру Порошенко. Основним аргументом Віктора Балоги стало те, що він розкаже про всіх хто і скільки «носив» в тодішню Адміністрацію.

Ще «любі друзі» подейкують, що екс-жінка Віктора Балоги, з якою офіційно він не перебуває в шлюбі і, на яку він переписав фактично всі свої активи, припинила давати йому гроші на кишенькові розходи.

Схоже Віктор Балога допустив досить велику помилку розлучившись зі своєю жінкою, яка зараз є депутатом Закарпатської обласної ради і хоче бути самостійною. В той же час така схема вберегла Віктора Балогу від можливої фінансової відповідальності на випадок звинувачень його в корупції.

Що вийде з цієї чергової афери «любих друзів» Віктора Ющенка, сказати важко, але, хто його «траванув» перед його президентством, до цього часу невідомо.
Категорія : Важливе
ЦІМБОР
28 жовтня 2017 22:00

А чому медведчук переписав усьо на Оксану ?


......................
28 жовтня 2017 22:01

Хто його «траванув» перед його президенством до цього часу невідомо, невiдомо також чому вiн ще не здав кров у вiдповiднi органи, щоб розiбратися чи був вiн траванутий, чи це був звичайний маскарад.


Юра
29 жовтня 2017 00:34

Розділові знаки суті не міняють! Балога чмо і все! Автор має свій стиль не вкрадений у когось! Респект, що Балаганя Вітю в жопу посадила.


Mукачівка
29 жовтня 2017 07:35

Устали мукачівци від них .Крадут они балогі роблячи від ,що благодійствуют.Школи, технікуми роками без отоплення. кінец доверія. 


Іван
29 жовтня 2017 11:03

Балога це бандюга!, шипиляве чмо!


.........
29 жовтня 2017 15:18

ющенко тай балога они козячі пики їх карта бита. Рапавий ющенко найся занимать глещиками и дале.балога ,із нього такий президент ,як із короставої жаби риба.


Залишити Коментар