Закарпатські нардепи Балоги підтримали ініціативу влади по реформуванню медицини

жовтня 19 / 2017
Закарпатські нардепи Балоги підтримали ініціативу влади по реформуванню медицини

Сьогодні, , Верховна Рада України все таки проголосувала за медичну реформу. "За" висловилися 240 народних депутатів. Не підтримали реформу представники партій "Батьківщина", "Опозиційний блок" і "Відродження".

Медична реформа передбачає введення страхової і платної медицини, багаторівневої системи медичної допомоги та реформування системи місцевої медицини. Більшість спеціалістів схильні до того, що медична реформа приведе до скорочення закладів лікування та ще більше унеможливить отримання українцями медичної допомоги.

Цікаво, що закарпатські депутати брати Балоги, які себе до цього часу позиціонували, як опозиція дружно підтримали ініціативу влади.

Закарпатські нардепи Балоги підтримали ініціативу влади по реформуванню медицини
Категорія : Важливе
12сс
19 жовтня 2017 20:09

У балогiв новий бiзнес розквiтне, називаться медецина.


Вася
19 жовтня 2017 23:01

Суки вони тепер майже за всьо треба буде платити.


Іван
19 жовтня 2017 23:38

Це сигнал... Швидше за все, Балоги знову будуть на коні. Просто так це не робиться. Дехто пророчить їм губернаторське крісло...

 


....у
19 жовтня 2017 23:40

Стадо баранов подписывайтесь что бы не быть БАРАНОМ! Игра в четыре руки.

 

https://youtu.be/y9h_j33EQWs

 


До Іван
20 жовтня 2017 11:09

Балоги і так на коні..і без губернаторського крісла...то міліардери і кожен день там міліони капають.для чого їм крісла? і нервотрьопки? вже так влада опустила ці крісла що нікому вже ніяких крісел непотрібно і влади, це вже виходить із моди... раніше так, влада авторитет мала і повагу .....ці шльомпії за пару років всю повагу і до влади і до нації  і крісел принизили, це вже ніхто і ніколи так ні підніме авторитет влади який був до цих шльомпаків ...повага влада керівник ішов видно що керівник костюм галстук..а зараз ходять в джінсах я вівчарі


Залишити Коментар