На Закарпатті немає української держави – Саакашвілі

жовтня 15 / 2017
На Закарпатті немає української держави – Саакашвілі

На Закарпатті немає української держави. Про це заявив третій президент Грузії Михайло Саакашвілі в ефірі програми "Суб'єктивні підсумки дня" на телеканалі
- NewsOne.

"Я їжджу в Закарпатті кожен місяць і я вас запевняю, що української держави там як не було в 2014, так і немає зараз", - сказав Саакашвілі.
Далі він додав, що в ситуації, що склалася винна не політика Угорщини, а відсутність політики України на тих територіях.

"Наприклад якщо ти приїжджаєш в Берегово, то там взагалі не відчувається Української держави: там угорські прапори, угорська освіта, угорське фінансування приватних бізнесів. Тут питання не в політиці Угорщини, а у відсутності політики України", - пояснив він.
Категорія : Важливе
віта
15 жовтня 2017 19:24

В україні є українська влада ,я  думаю тоже немає, якщо всякі до нас їдуть політиканти популісти і брехачі і наша влада їх приймає і спокійно дає критикувати себе.це і є демократія ,я думаю при Президентові в Грузії Саакашвілі ,він непросто дозволивби ? комусь із другої країни його і його владу критиковати , як він критикує нашу владу і Президента, він тобто Саакашвілі посадивби в Грузії і незадумавбися  ,так що пане Саакашвілі Ви правий немає влади ні в Закарпатті ні в Україні...тому що всім таким негодяям політикантам дозволяють ,брудом себе обливати. 


Маша
16 жовтня 2017 00:14

А де та є влада на Українi ? Саакашвiлi най собi iде додому, там чекають на нього з розпростертими руками, а ми без його порад та заключень обiйдемося. Коли такi екс перди висловлюють свої думки складаєся враження що кругом iноземцi якi керувуть українцьом. 


світлана
17 жовтня 2017 00:11

тут влади немає......тут правлять самі злодії....тут кругова порука......керують клани.  які собі поділили все Закарпаття...разом з людьми 

 


правда
18 жовтня 2017 19:40

 Лише в нас грузин,афганець і на додачу руський Соболєв можуть робити революцію.


Залишити Коментар