Введення безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість охочих закарпатців стати громадянами Угорщини

жовтня 09 / 2017
Введення безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість охочих закарпатців стати громадянами Угорщини

Ведення в Україні з великою помпезністю безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість закарпатців стати громадянами Угорщини, краяни до Європи хочуть не «гуляти», а працювати. Так за неофіційною інформацією кількість бажаючих закарпатців оволодіти угорською мовою та відповідно просити громадянство Угорщини не тільки не зменшилося, а суттєво збільшилося. Цікаво, що якщо раніше оволодіти мовою сусідньої держави в основному хотіли жителі низинних районів то зараз в «мадяре» подалися і жителі гірських.
Отримавши паспортом Угорщини закарпатець без проблем може працювати у будь-якій країні ЄС, що не дає права хвалений біометричний паспорт. Також цікаво, що отримавши завітний документ закарпатці працювати не дивлячись на досить багато вакансій в Угорщині не хочуть, а в основному «любимою» країною вони вибирають Чехію, або Великобританію. Не менш болючим є той факт, що якщо раніше краяни їхали в Європу на заробітки то зараз повертатися додому вони не хочуть і залишаються там на постійне проживання.

Погіршення економічного та політичного стану, ріст корупції, цін та невелика заробітна плата в Україні приведе до того, що в ній залишаться - пенсіонери, діти та чиновники.
Категорія : Важливе
правда
8 жовтня 2017 09:21

Я нечекав такого подарунка від гаранта,прошу уважаємий ,,, гарант непросто молодец умнічка..для всіх зробив подарок і всі виїдуть до європи на зароботки..тобто будувати єврепу, що таке євреї, молодці поважають свій народ і свою святу кровинку,щоб всі мали роботу і заробляли за кордоном і валюту приносили в Україну.


НЕПРАВДА
9 жовтня 2017 13:26

ОДНИ СЛОВОМ РУМИН,А КАКАЯ РАЗНИЦЯ РУМИН ЧИ БАЛГАРИН.ВСЕРІВНО РУМИН


гантер
10 жовтня 2017 13:06

никаву и комментовати нидуже готять може скарідувуьго


сша
10 жовтня 2017 13:09

Ми скоро так покежемо тобі Петя дорогу, якщо ти непорозумієш,що ти невзяв Бога за бороду ? і хто і як тобі допоміг стати Президентом


ПРАВДА 1001
13 жовтня 2017 00:00

Я ,,, вшоці!!! чи то москальські боти ... чито ггазета- ,,балигов,, попахує.. 


аона
13 жовтня 2017 16:39

 Не боти може і професора так написали, Петя нюх потіряв, нерозуміється чому дорогу показає собі ? або може генерал губернатору?? най подумать ко скорше, чи генерал губернатор чи він може піти куди дорога  виведе кого скорше кого пізніше


До США
13 жовтня 2017 19:59

Президента вибрали ти, шо пишуть не з диесловами окремо.


до США
14 жовтня 2017 13:29

 Яка різниця дієслова, там написано прямо і щиро ,що невзяв Бога за бороду, думає що він незаминимий? 


ПАРОМЩИК
15 жовтня 2017 11:03

товариш президент одповіштеми   чому у селови намного май голосно кричать слава украіні 


Залишити Коментар