Введення безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість охочих закарпатців стати громадянами Угорщини

жовтня 09 / 2017
Введення безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість охочих закарпатців стати громадянами Угорщини

Ведення в Україні з великою помпезністю безвізового режиму з ЄС не зменшило кількість закарпатців стати громадянами Угорщини, краяни до Європи хочуть не «гуляти», а працювати. Так за неофіційною інформацією кількість бажаючих закарпатців оволодіти угорською мовою та відповідно просити громадянство Угорщини не тільки не зменшилося, а суттєво збільшилося. Цікаво, що якщо раніше оволодіти мовою сусідньої держави в основному хотіли жителі низинних районів то зараз в «мадяре» подалися і жителі гірських.
Отримавши паспортом Угорщини закарпатець без проблем може працювати у будь-якій країні ЄС, що не дає права хвалений біометричний паспорт. Також цікаво, що отримавши завітний документ закарпатці працювати не дивлячись на досить багато вакансій в Угорщині не хочуть, а в основному «любимою» країною вони вибирають Чехію, або Великобританію. Не менш болючим є той факт, що якщо раніше краяни їхали в Європу на заробітки то зараз повертатися додому вони не хочуть і залишаються там на постійне проживання.

Погіршення економічного та політичного стану, ріст корупції, цін та невелика заробітна плата в Україні приведе до того, що в ній залишаться - пенсіонери, діти та чиновники.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...