На які пенсії з 1 жовтня, можуть розраховувати закарпатці

жовтня 01 / 2017
На які пенсії з 1 жовтня, можуть розраховувати закарпатці

Мінімальна гарантована пенсія, у разі прийняття пенсійної реформи Верховною Радою, збільшиться на 11% і складе тисячі чотиреста п’ятьдесят-дві грн.

Тобто з 1 жовтня прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, складе 1 452 грн, а не 1 312 грн, як зараз.

У той же час в БПП вже заявили, що підвищення пенсій з 1 жовтня під загрозою. «Якщо на цьому тижні не буде прийнята пенсійна реформа, то дійсно, так, підвищення пенсій в жовтні буде під питанням», – заявив 21 вересня заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко в кулуарах Верховної Ради України.

При цьому експерти попереджають: умови виходу на пенсію погіршаться.

Зокрема, для багатьох майбутніх пенсіонерів довгоочікуване час виходу на заслужений відпочинок може наступити не в 60 років, як зараз, а в 63 або 65 років.

Справа в тому, що для виходу на пенсію в 60 років з січня 2018 року необхідно мати мінімум 25 років трудового стажу (зараз мінімальний стаж 15 років, але більшість виходить на пенсію, маючи 25 років стажу і більше). Мінімальний страховий стаж щорічно буде збільшуватися на 1 рік, поки не складе 35 років в 2028 році. Крім того, збільшення пенсій посилить девальвацію гривні та інфляцію в країні.

"В умовах, коли економіка не росте – бюджет поповнити, відповідно, нічим. Іншими словами, в нинішніх економічних умовах пенсії і зарплати виплатити виходить лише за рахунок девальвації і інфляції", – розповів« Вістям »фінансовий експерт Олексій Кущ. До слова, до кінця року експерти чекають курсу долара по 28 грн за 1 долар США.

Інф.ukr-space.com
Категорія : Важливе
Gabor
1 жовтня 2017 17:45

Не забезпечуючи вдома свій народ робочими місцями, а значить і потрібним трудовим стажем, (гастарбайтерів у нас вже можна обчислювати мільйонами) у влади піднімається рука підписувати такі зміни, до так званої "пенсійної реформи"... Сьогоднішня молодь, яка шукає і знаходить роботу і достойну зарплату (крім трудового стажу) у Росії і в Європі, поки навіть не уявляє що її чекає в пенсійному віці. Хіба не держава винувата у всьому цьому, що стосується пенсії і пенсійного віку ? 


ужгородка
1 жовтня 2017 19:03

Про це підвищення пенсій не варто говорити. Піднімуть на 11 процентів. В 2о13 році в мене була пенсія 1200, то зараз з врахуванням інфляції має бути не меше 3600 гр., а не таке мізерне підвищення. Вижити на ці гроші не реально.

  Нема коштів для пенсіонерів ?  Ідемо в Європу ? Так час депутатам та чиновникам затягти паски і жити так як   В Європі. Чиновники  там живуть скромно, для них честь - служити державі. народу.  


Леся Київ
2 жовтня 2017 09:52

У мене пенсія була 140$, а зараз має бути 3.900грн  і це без добавок, а яка вона така буде.....:((([hide][/hide]У мене пенсія  була 140 $, а зараз має бути 3.900 грн, і це без добавок, а яка вона буде...:((( 


....у
9 жовтня 2017 00:21

Обрадуй пенсионера этим роликом

 

https://youtu.be/0ItJM9bAjmk

 

 


Залишити Коментар