Владіслав Поляк клопоче над зменшенням бюрократичної тяганини при оформленні у хоспіс

вересня 21 / 2017
Владіслав Поляк клопоче над зменшенням бюрократичної тяганини при оформленні у хоспіс

Депутат Закарпатської обласної ради від Виноградівщини Владіслав Поляк звернувся до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з проханням розглянути питання зміни підпорядкування хоспісу у Виноградові. Відповідне звернення він зареєстрував під час засідання сесії облради, що відбулося, у четвер, 21 вересня.

«Прошу розібратися у цій ситуації, сприяти зміні підпорядкування відділення паліативно-хоспісного догляду департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА на підпорядкування департаментові охорони здоров’я Закарпатської ОДА», - ідеться у документі.
Мотивує політик своє прохання тим, щодо нього, як представника Виноградівського району,
звертаються жителі регіону щодо неможливості безкоштовно оформити своїх хворих родичів у відділення паліативно-хоспісного догляду.

«На даний момент відділення паліативно-хоспісного догляду входить у підпорядкування департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. Саме тому, окрім офіційної оплати у розмірі 7 тисяч гривень і необхідних документів (ксерокопії паспорта, медичної картки, заяви та довідки про інвалідність), від бажаючих оформитися у хоспіс вимагають довідку про розмір призначеної пенсії, справку про відсутність інфекційних захворювань, висновок фтизіатра та психіатра, а також акт обстеження сімейно-майнового стану», - зазначає у своєму зверненні політик.

Владіслав Поляк також констатує, що такі вимоги є грубим порушенням конституційних прав українців, ідуть у розріз із чинним законодавством, ускладнюючи цим самим можливість закарпатців отримати медичну допомогу.
Категорія : Важливе