Віктор Балога не контролює партію «Єдиний Цент» йому брешуть але цілують

вересня 20 / 2017
Віктор Балога не контролює партію «Єдиний Цент» йому брешуть але цілують

"Віктор Іванович привіт. Ми прийняли рішення не брати участь. Вчора на погоджувальній раді, я висловила позицію. Бабяк мовчав, угорці теж. В принципі все так, як я хотіла, окрім одного депутата, про якого я Вам вчора говорила. Він піде на сесію, всі інші ні. Цілую" – пише в СМС повідомленні Віктору Балозі депутатка Берегівської міської ради Ольга Бідзіля.

Віктор Балога не контролює партію «Єдиний Цент» йому брешуть але цілують


В даному повідомленні йде мова про те, що депутати фракції не підуть на сесію міської ради і не будуть голосувати "Про підтримку звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо прийняття Закону України "Про освіту". Враховуючи те, що міська та районна ради Берегова вчора одноголосно разом з депутатами «Єдиного Центру» прийняли такі звернення - Віктор Балога не контролює партію «Єдиний Цент», йому брешуть але цілують. Цікаво,як завтра проголосує фракція «Єдиний Центр» на засіданні Закарпатської обласної ради де теж буде розглядатися дане питання.

Пропонуємо вашій увазі два пости у Фейсбуці Віктора Балоги на мовну тему та заяву партії Єдиний Центр:


Вцілому, позиція нашого МЗС щодо заяв Угорщини по освітній реформі не позбавлена логіки. Адже угорські партії в Україні тісно співпрацюють з владою, їхній представник є членом провадної більшості в парламенті. На Закарпатті угорці також входять до коаліції з ББП, їхні люди підтримують Петра Порошенка і займають важливі посади.
Тобто, логіка говорить про те, що такий стан справ їх задовільняє. А крокодилячі сльози про утиски нацменшин - не більш, ніж робота на виборця, але по-серйозному протистояти владі вони не налаштовані. Бо самі є владою, яка розробила, пролобіювала і ухвалина освітній закон.


Вважаю таку заяву міністра закордонних справ Угорщини упередженою і непослідовною щодо України.
По-перше тому, що представник угорців Закарпаття є членом фракції «Блоку Петра Порошенка». А отже – учасником провладної коаліції, яка прийняла цей закон. Бо особисто я під час голосування утримався. По-друге, угорські партії в Закарпатській обласній раді входять в коаліцію з БПП, бандитами і залишками Партії регіонів. Крім того, угорці отримали різні посади за лояльність до автократичної влади.
Саме тому виходить так, що міністр закордонних справ Угорщини критикує сам себе. Угорці та угорські партії є союзниками цієї влади. А тому повністю розділяють відповідальність за всі прийняті рішення. Якщо ж когось щось не влаштовує – робіть вибір.


Заява партії "Єдиний Центр"
З початком чергової сесії Верховної Ради правляча недокоаліція з "Блоку Петра Порошенка" і "Народного фронту", за підтримки обслуги з інших політичних сил і колишніх регіоналів, прийняла чергове непродумане рішення. Нова редакція закону про освіту ухвалена таким чином, що зачіпає інтереси національних меншин по всій країні.

Таким чином, чинна влада свідомо пішла на загострення мовного питання, знову зробивши його політичним інструментом, засобом роз’єднання громадян України. Особливо чутливо це вдарить по Закарпаттю.

Цей болючий для суспільства прийом, який півтора десятка років цинічно застосовувала "Партія регіонів", використав у своїх цілях і режим Петра Порошенка. Адже керована ним т.зв. коаліція у ВР поспіхом, під тиском прийняла явно недосконалий закон.

Відповідальність за наслідки такого кроку цілком і повністю лежить на нинішній владі: Президентові, урядові та парламентській більшості. Такою ж мірою цю відповідальність розділяють ті політичні сили, які створили владну коаліцію в Закарпатській обласній раді. А саме – «Блок Петра Порошенка», Опозиційний блок, партія «Відродження», а також «КМКС» Партія угорців України. Разом з тим, наголошуємо, що «Єдиний Центр» не входить до коаліції ні у парламенті, ні в Закарпатській обласній раді..

Ми виступали і виступаємо за те, щоб українська мова була і залишалася одним із головних ідентифікаторів належності до Української держави. Ми також усіляко підтримували і підтримуємо наших співвітчизників із національних меншин у захисті та реалізації їхніх мовних прав.

Водночас фракція "Єдиного Центру" не буде брати участі у політичних спекуляціях на мовному питанні, які зараз затіяла влада та їхні тимчасові політичні союзники як у Києві, так і на Закарпатті. Ми засуджуємо антидержавницьку позицію голови Закарпатської обласної державної адміністрації, який ділить закарпатців на «своїх» і «чужих». Він вкотре продемонстрував, що керується особистими, а не державницькими інтересами, чим показав свою корисливість та безпринципність.

«Єдиний Центр» не підтримає жодних звернень до Президента з вимогою ветування згаданого закону, бо жодним чином не причетний до його розробки і прийняття. Всі кроки щодо задоволення вимог представників національних меншин має зробити тільки нинішня влада.

Депутати Берегівської міської ради закликають Президента України не підписувати Закон України «Про освіту»
Категорія : Важливе
русин
20 вересня 2017 11:00

як правильно  болог або балега 


Небайдужий
20 вересня 2017 17:31

Бізіля не бреше і щиро цілує, бо небрала участь у цьому голосуванні . Я був на сесії і бачив.Бізіля не бреше і щиро цілує. Вона набула на сесії і не голосувала . Я був і бачив


Залишити Коментар