Угорщина позбавить громадянства закарпатських депутатів, які проігнорують мовне питання

вересня 13 / 2017
Угорщина позбавить громадянства закарпатських депутатів, які проігнорують мовне питання

Завтра в Ужгороді мала відбутися позачергова сесія Закарпатської обласної ради, але з огляду на відсутність у публічному доступі кінцевого тексту проекту Закону України «Про освіту», прийнятого Верховною Радою України 05 вересня 2017 року, враховуючи пропозиції більше як однієї третини депутатів від загального складу ради, це питання було перенесено на чергову сесію, яка відбудеться 21 вересня.

За попередньою інформацією,як мінімум дві фракції облради, а саме «Єдиний Центр» та БЮТ мають намір проігнорувати дане звернення.
«Єдиний Центр» не підтримає жодних звернень до Президента з вимогою ветування згаданого закону, бо жодним чином не причетний до його розробки і прийняття. Всі кроки щодо задоволення вимог представників національних меншин має зробити тільки нинішня влада» - йдеться в заяві цієї ручної балогівської сім’ї партії.

В той же час «Новини Закарпаття» стало відомо, що Угорщина позбавить громадянства закарпатських депутатів, які проігнорують мовне питання за порушення клятви та оприлюднить їх паспорти.
У кількох депутатів цих двох фракцій є паспорти Угорщини достовірно не відомо, але що вони є сумніву не підлягає.

Нагадаємо,щоб отримати паспорт Угорщини потрібно обов’язково прийняти присягу на вірність.
Категорія : Важливе
Igor
13 вересня 2017 17:23

ось як виглядаєпряме втручання інших держав у внутрішню політику України за допомогою шантажа. Як би не було у наших депутатів громадянства, угорці пригрозили б арештом рахунків на грошах, що лежать в їх банках і т.і. Тобто істерика Будапешта смердить карним злочином міжнародного масштабу


Лис Микита
13 вересня 2017 17:28

Напудили їжака голою гудзицею.


закарпатець
13 вересня 2017 20:18

теперь будеме знати хто з депутатів  "робить на мадярів". 


стало відомо
13 вересня 2017 20:35

Вам подзвонили і сказали! Бляяяя! Який примітив 


р53р5руеур
13 вересня 2017 20:37

Україна тільки підняла "мовне питання", а уже скільки шуму зі сторони Венгрії. А це у нас Венгрів десь 200 тисяч. А тепер підрахуйте скільки у нас Російсько-мовних, але Росія мовчить.

А от попробуйте зробити АТО на Венгрів і я впевнений що через годину Венгерська армія вже буде на всіх перевалах свої блок пости мати, а літаки НАТО будуть Київ бомбити так, як колись Белград бомбили.

З Російською Федерацією ми ще не воюємо як нам ЗМІ твердять. Ми лиш воюємо з тими (ДНР-ЛНР) що боронять свою землю від українізації і бандерізації.


Лариса
13 вересня 2017 21:00

Вiдомо про рiшення позбавити громадянства з яких джерел, "Новинки Закарпаття"?


Vovan
13 вересня 2017 22:24

А может быть  лучше в Венгрию, на правах автономии, чем подыхать в Неньке без пенсии и медицины?


Вова
14 вересня 2017 07:54

В Закарпатті з 1945 року при СРСР, який би він десппотичний не був, а з 1991 року при Украіні завжди були повноцінні угорські, румунські, словацькі школи. І ніколи не було ніяких проблем. Закарпаття завжди було спокійним, толерантним, дружнім багатонаціональним краєм. Тепер на жаль наша влада ( парламент), не знаючи специфіку цього регіону, сама нагнітає обстановку та істерію. А національні меншини просто хотять зберегти свою ідентичність. І прав Москаль Г.Г.!


паромщик
14 вересня 2017 10:01

кажіть киби ни сталін якбисьме говорили типр  слава русинам   навіки слава


Маша
14 вересня 2017 16:22

Брензович вже попередив майже всіх депутатів.


Сталін пердуну паромщіку
14 вересня 2017 17:06

Нем кел русінок бесселні! Модьоро бесселні, модьоро!!!

Слава пердунам!!!


Пан вчитель
16 вересня 2017 20:53

Питання прав нацменшин - це димова завіса на фоні того, що вказана "реформа" запустила процес руйнації освітнього рівня цілого народу, вигідний глобалістам з їх єврогейськими заморочками.
 


Залишити Коментар