Закарпатські діти дурнішими не стануть,якщо 1-го вересня не побачать Віктора Балогу

серпня 31 / 2017
Закарпатські діти дурнішими не стануть,якщо 1-го вересня не побачать Віктора Балогу

«Підтримую батьків, які закликають політиків не приходити у школи 1-го вересня. Тому завтра ви не побачите мене на жодній лінійці. Як і в попередні роки.Не потрібно перетворювати свято на мітинг і селекторну нараду. Бо дітям від цього нудно, батькам – противно, а вчителям – додаткові проблеми. Думаю, ще трохи і ці радянські звички відійдуть. Але треба колись починати і бажано – з самого себе. Давайте не просто говорити про Європу, а ставати нею. Реформи починаються не лише з нових законів, а й з нових традицій. І повірте, діти дурнішими не стануть, якщо першого вересня не побачать на лінійці чиновника, чи депутата» - йдеться на сторінці Балоги у Фейсбук.

Цікаво, що будучи при владі Віктор Балога практично ніколи не випускав можливості пропіаритися на першому вересні, а зараз вирішив, що нинішній владі такого робити не варто.

Закарпатські діти дурнішими не стануть,якщо 1-го вересня не побачать Віктора Балогу
Категорія : Важливе
Роза
31 серпня 2017 21:45

Ага, канешно

тепер нікому не потрібний та розказує що робити чиновникам.

а раньше, коли "керували" зустрічали в перший клас, так і на випускних проводили


Знаючий
31 серпня 2017 22:20

Хай Віктор Іванович і не приходить. Хай краще допоможе так, як допомагає щороку Василь Васильович першокласникам, завчасно, у липні місяці. Тоді будуть йому реально вдячні. А так?.........


юра
31 серпня 2017 22:48

Ржу не можу.....


Рюкзачок
1 вересня 2017 04:09

Питаю у сестри: за кого голосує те? За Петьовку.Він дітям роздав рюкзачки. І так забув за Закарпаття як і троє Балога на цілих 5 років. Ганьба. Закарпаття через таких депутатів нікому представити у ВР, не кажучи вже про відстоювання інтересів чи лобіювання програм.


123
1 вересня 2017 11:50

Не приходить, але 15000 першачків отримали персональне вітання! Модний жест!


Залишити Коментар