На День міста Виноградова приїде з концертом зірка Ірина Федишин

серпня 23 / 2017
На День міста Виноградова приїде з концертом зірка Ірина Федишин
Традиційно 28 серпня у День храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці виноградівці відзначають День міста. Цього року виповнюється 755-та річниця з часу першої згадки про Виноградів як місто.

У рамках проведення святкування з 25 по 27 серпня 2017 р. в міському будинку культури відбудеться конкурсна програма ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» ім. Андрія Гріги.

27 серпня 2017 р. о 20-ій год. на площі Миру відбудеться концерт за участі зірок естради. Концерт проводиться за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.

28 серпня зранку у храмах міста відбудеться Божественна літургія з нагоди храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці. О 14-ій год. на площі Миру розпочнуться виступи стронгменів Закарпатської області, які налаштовані на встановлення національних рекордів зі стронгмену та важкої атлетики. О 18-ій год. в парку Перені відбудеться Гала-концерт переможців та гостей ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» ім. Андрія Гріги. О 23.30 год. на пл. Миру відбудеться святковий феєрверк за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.

Запрошуємо всіх виноградівців та гостей взяти участь у святкуванні Дня міста!
П Р О Г Р А М А

заходів до Дня міста Виноградів


25 серпня 2017 року – 27 серпня 2017 рокуз 10.00 Конкурсна програма Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона»

(Міський Будинок культури)

27 серпня 2017 року

20.00 Концерт за участю зірок естради (концерт проводиться за підтримки депутата обласної ради Владіслава Поляка)

(площа Миру)

28 серпня 2017 рокуз 9.00 Божественні літургії до храмового свята14.00 Чемпіонат Закарпатської області зі стронгмену (встановлення національних рекордів зі стронгмену та важкої атлетики)

(площа Миру)18.00 Гала – концерт
(парк Перені)23.30 Святковий феєрверк (феєрверк проводиться за підтримки депутата обласної ради Владіслава Поляка)

(площа Миру)
Категорія : Важливе


загрузка...