Переворот у Хустській районній раді причини та наслідки (відео)

липня 31 / 2017
Переворот у Хустській районній раді причини та наслідки (відео)


Минулого тижня в Хустській районній раді відбулася позачергова сесія на якій депутати достроково позбавили повноважень голову райради Олександра Пацкана та його заступника Івана Рогача. Більшістю голосів депутатів – у залі були присутні 25 обранців з фракцій «Єдиний центр», «Опозиційний блок» та «Радикальна партія Ляшка», було обрано нового голову представника фракції «Єдиний Центр» - Іванчо Юрія Олексійовича.

З огляду на реакцію пробалогівських ЗМІ таке рішення ради великого захвату у керівництва «Єдиного Центра» не викликало так,як Юрій Іванчо після розколу партії на декілька течій до крила Віктора Балоги не належить і знаходиться у так званому «вільному» плаванні. Багато закарпатських політиків не можуть зрозуміти, що сталося, чому обласна влада фактично «злила» ніби провладного голову районної ради та ніяк не реагує на «переворот». Спробуємо розібратися.

В останній час робота Хустської районної ради «дякуючи» її голові практично, була повністю паралізована і ніяких позитивних рішень не приймала. Голова ради Олександр Пацкан (брат нардепа Валерія Пацкана – ред.) умудрився настроїти проти себе практично весь депутатський корпус. Доказом цього може служити той факт, що рішення про його відсторонення на позачерговій сесії проголосувало більше депутатів, як при обранні його головою. В той же час обласна влада теж не була в захваті від бездіяльності ради, що тягло район в бездну протиріч та конфліктів. Також треба розуміти унікальність політикуму Хустщини – партійний квиток тут ролі великої не грає і депутати частенько діють на свій розсуд , або власний інтерес і перекинутися в інший політичний табір тут не є проблемою.

Які будуть наслідки «перевороту» сказати важко, але позитивним, для району вже є те, що рада вже прийняла рішення заборонити проектування та будівництво міні – ГЕС на території району та внесла так необхідні зміни до бюджету та закрили заборгованість освітянам, що при старому голові ніколи би не пройшло.

Додамо, що закарпатська прокуратура відмовилася приймати заяву вже екс-голови ради про злочин і протизаконних дій депутатів не вбачає.

Категорія : Важливе
Лісник
2 серпня 2017 11:48

Подібну операцію необхідно було провесті на Берегівщіні.


Залишити Коментар