Окрилені перемогою над будівництвом міні – ГЕС жителі Березова знову хочуть перекрити дорогу (відео)

липня 11 / 2017
Окрилені перемогою над будівництвом міні – ГЕС жителі Березова знову хочуть перекрити дорогу. Більше 10-ти років 15 тисяч сімей чекають підключення природнього газу на Хустщині.

Категорія : Важливе
Горінчово
11 липня 2017 22:28

Люди вклали гроші в труби в яких газу нема.


Михайло Калинич
12 липня 2017 00:01

Шановна Оксана Михайлівна (чи то Аркадія), рекомендую Вам пройти обстеження та лікування у психіатричній лікарні, у Вас явно не все в порядку з головою.

По-перше, коли Ви займались газифікацією села, я навчався в 11 класі Березівської ЗОШ.

По-друге, громадська організація «Майбутнє Березова» не являється особисто моєю організацією, а заснована мешканцями Березова, в той час, я не являюся й її головою. Однак, можу запевнити Вас і всю громаду Березова, що ГО «Майбутнє Березова» готова в будь-який час прозвітувати перед громадою про реалізований організацією проект впроваджений за підтримки та співфінансування Проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» («Реконструкція системи теплопостачання та часткова заміна вікон і дверей Березівського ДНЗ Хустського району») та про весь рух коштів через банківський рахунок ГО на відміну від заснованої Вами організації «Горяни». Довожу до Вашого відома, що вказаний проект успішно реалізовано.

P.s.: Оксана Михайлівна, мені дуже соромно за те, що Ви колись вчили мене в школі. Не ганьбіть своїх дітей.


Анюта
12 липня 2017 10:40

Так саме краще з жінки, яка добивається правди зробити психічно хвору людину, але за аферу та розкрадання грошей людей так ніхто і не відповів. Факт той, що газу 15 тисяч сімей немає.


Вікторія
12 липня 2017 14:06

Про яке тепло іде річ,  якщо гроші на електробойлер для ДНЗ були виділені з бюджету с/р?   Заявляю,  як депутат с/р і член бюджетноі комісіі. 

Краще б ви прозвітувались перед громадою. 


Ферій
13 липня 2017 17:50

Так заставте цього смолавого дітвака прозвітуватися за зроблене. І всім відому аферістку Вандерблять тоже заставте прозвітуватися.І там ще звучать інші прізвища в інтервю, чого вони мовчать. Оправдовуєся лиш Калинич. Інші майже бояться її.


Залишити Коментар