Однопартійці висловили недовіру голові Виноградівської РДА (відео)

червня 14 / 2017
Сьогодні, на черговій сесії Виноградівської районної ради депутат від фракції БПП Юрій Ліхтей виступив з ініціативою виразити недовіру та визнати,як не задовільною роботу голови РДА Михайла Русанюка. З слів депутата, щоб не порушувати процедуру це питання буде розглянуто на комісії ради та винесено на наступну пленарну сесію.

Роботою РДА незадоволені також голови сільських рад, які стверджують, що вже чотири місяці фінансування оплати за вивезення сміття так і не вирішено не дивлячись, що районна рада виділила на ці заходити 500 тисяч гривень.


Категорія : Важливе
петро
14 червня 2017 20:40

  дурня повна. сись чоловік хворий на голову а туй щи і зуби вломить


Наталка
14 червня 2017 22:55

Юрій Юрієвич Ви молодець, з такими людьми можна розбудовувати наш район! Але якшо це не тільки піар! Якшо цей проект   буде доведений до кінця то Вам треба заняти цю посаду!


Сивлюш варош
14 червня 2017 23:54

Шо ви ся на йсе ведете ? Тут діло не в довірі чи довірі .А діло в виборах. Відродження партія в якій зараз Поляк вообще ни проходить в парламент . И оби якось все таки пройти хотя би по мажоритарці і розганяють сись срач .Русанюка поклав Бушко , и служить він зараз Порошенку .І на виборах буде піддержувати кандидата від БПП . А головним кандидатом хоче бути Поляк ,від "відродження ". От вам і причина наізду на Русанюка . Хочуть покласти свого .

 


широкоє
15 червня 2017 06:30

 Цей Лихтей був колись ментом. Дуже продажна шкура. Не одному слову його вірити не можна. Наше село ненавидить сього чоловіка.


Сивлюш варош
15 червня 2017 14:22

Ото сись юрик и скакав ,май скакав на сесії , проти Любімова , коли тот глядав ділянку пуд полігон .

Исе правда ! Дуже продажний чулувік . Увін настройив люди проти Любімова .Лиш увін думав што проти Любімова, а настройив проти здорової думки,. Увін сам того нирозуміючи ,кричучи и скачучи пуддержав міську раду и Іштвана , оби села ни могли возити сміття на полігон сивлюшський .Я щи товди подумав ,а ти фраце куди сам будеш сміття из шардова увозити.

А типирь йойкать .Русанюк му ся ни любить . Ото діло не лим Русанюка , а май бульш "піціцького" увін голова районної ради . Піціцький має з селами рішити йсе питання .

 

 


РДА
15 червня 2017 22:33

Русанюк втік на больничное.


Свідки
15 червня 2017 23:29

ми даже віділи як утікав, як пес недобитий мало ноги не поламав , тай людей мало не позбивав як рушив на машині!!!! А був у адміністраціі перед сесійою , но дістав комонду " уйобуй бо пизда тобі дебіле" !!!????????????????????


777
16 червня 2017 18:44

   Пищить братва. Но ісе дуже добре бо видко хто стоить за районов владов. І люди най видят хто за Любков и другими контриками из районої ради. Докіть они сичат матюками люди видят хто є хто. Ето даже очень харашо что открівают лица те кто за Любкой. Пускай визжат и матюками плюются но ето от бесилия. А Русанюк мужик маладец. Он хорошо со спортом дружит и знает как побеждать.


севлюш
17 червня 2017 18:24

Нич за Русанюка нидоброго вказати не можу. Молодий та перспективний керівник із правильним підходом до управління районом. За годи тілько ся не робило у нас як удтоді коли Русанюк прийшов. Порядний газда знає толково робити усяди. А ісі дибіли хотять дорватися до власті, а ни вдаєся. Завто і бісяться.


Петя
17 червня 2017 19:44

Юху! Уже свої зливають??? Щось Русанюк прорахувався, переборщив,  якщо свої вже не витримали. Чекаємо звільнення і нового голову. 


Валентина Павлывна
17 червня 2017 21:08

Вже давно щось дивне робиться у районі і на сесії, видно, що є конфлікт, часто чути якісь зіуваження в бік Русанюка. Але коли то вже свої незадоволені - це сигнал очевидний. Конфлікт не лише з іншими партійцями чи чиновниками, конфлікт всередині. Значить нема підтримки. Значить увірвіався терпець. Усе очевидно.


Виноградівець
17 червня 2017 22:44

Пару років тому коли Мішик лиш прийшов до влади ми на нього ся сильно надіяли. І шо? Сидить там і сам нич не робить, і другим не дає. Даже свої невидержали. Може начинати пакувати чемодани


Широке
17 червня 2017 22:55

 Лихтей як перевертень він чужий серед своїх і свій біля чужих. Один перевертень сказав шось від себе і не треба рахувати що так думають усі. А Русанюк на таких зовсім не маєся творити. 


юрист
18 червня 2017 08:48

  Чого такий кіпіш підняли? Русанюка призначив Президент і лише Президент може його зняти. Хто такиц Ліхтей? Ніхто. Клоун районного маштабу. 


Залишити Коментар