Голова Виноградівської РДА не виконує рішення сесії районної ради

червня 01 / 2017
Голова Виноградівської РДА не виконує рішення сесії районної ради

Як повідомили депутати районної ради, голови постійних комісій з питань бюджету Еден Албока законності Юрій Лихтей, голова райдержадміністрації Михайло Русанюк не виконує рішення останньої сесії, яка відбулася два місяці тому. Власне через це, з їхніх слів,управління освіти не може розрахуватися із заборгованостями по капвидатках.

«Ми збільшили зарплату освітян на два тарифні розряди і прийняли рішення скоротити дефіцит по зарплаті педагогів в цілому на 12 млн грн у цьому році. Таким чином вдалося виконати рекомендації Департаменту фінансів ОДА. При цьому на поточні ремонти і покращення матеріально-технічної бази у навчальних закладах зараз в освіти є 9 млн грн. У минулому році на ці потреби у бюджеті було закладено 3 млн грн», - наголосив керівник ради.

Крім зарплат освітянам, Юрій Лихтей акцентував, що тоді на сесії депутати виділили 1 млн грн і на медичні потреби та медикаменти зокрема. Втім, із-за амбіцій голови райдержадміністрації і невиконання ним рішень ради кошти залишаються на папері, а мешканці району не мають можливості отримати пільгові ліки.

Загалом темою наради було фінансування освітньої галузі в районі. В обговоренні цього питання взяли участь депутати та педагоги району, зокрема, в.о. начальника управління освіти РДА Віктор Жупанин, очільники ради директорів Марія Комаромі та профспілки Іван Кльофа.
Нагадаємо, на позачерговому сесійному засіданні 6 квітня за клопотанням депутатів-медиків було виділено 1 млн.грн. з вільних лишків на охорону здоров’я. Це 199 тис.грн. на медикаменти для онкохворих, 120 тис.грн. для закупівлі хірургічних інструментів, 500 тис.грн. ? на ремонт хірургічного відділення поліклініки, 50 тис.грн. – на виготовлення ПКД приймального відділення, яке у вкрай жахливому стані і продовжує руйнуватися тощо.
Категорія : Важливе
Вася
1 червня 2017 16:03

Гнати у шию злодія риговського!


лоці
1 червня 2017 18:27

 Раду надо разогнать


Іштван
1 червня 2017 21:30

русанюка на вили!!!!


мужик
1 червня 2017 22:04

   ни треба про ляшка. Підарів у бударь


Оля
2 червня 2017 02:00

Які інтереси свої переслідує Русанюк, коли блокує виплати на ліки? Як би не було, ремонт у школі то одно, а порятунок життя - то зовсім інше! Збагачується на тмх грошах?? Аби йому боком не вилізли. 


Виноградів
2 червня 2017 10:38

Усесь мо думали, шо молодий та буде добрим головов шо буде уболівати за нас. Замість помогти хворим землякам думаєш про свуй жеб, Михайле? 


Логік
2 червня 2017 13:43

Шо значить не виконує свою роботу? Виконання рішень має кимсь контролюватися.Та ж медицина,освіта. Обласні управління мають проконтролювати як використовуються чи не використовуються видатки. Блокує, не виконує свою роботу - догану якусь, виговор. А якшо порахувати, що це вже не вперше такий грішок за Русанюком, то зразу бумажку на стіл губернатору і до побачення!за неповеновение - казнь. по нашому увольнєніє. 

можно устроїть бунт, поглядім ако поведеться


йожеф
7 червня 2017 18:20

 Вобщето надо разогнать эту полубандитскую раду нафиг.\ ввесте с мусорамит зеками и другой блядю


Залишити Коментар