На Закарпаття з Києва їдуть лісові ревізори лісничі не дивлячись на вихідні підчищають незаконні рубки

травня 08 / 2017
На Закарпаття з Києва їдуть лісові ревізори лісничі не дивлячись на вихідні підчищають незаконні рубки

Минулого року, жителі Воловецького району до голови Закарпаття Геннадія Москаля з проханням зупинити незаконні рубки бука в захисних лісах в околицях сіл - Буковець, Жденієво, Пашківці, Перехресне та Щербовець. Після нашої публікації, що жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги.

За ініціативою депутата Воловецької районної ради Ігоря Щербея, була створена відповідна комісія по перевірці даних фактів.
Як сьогодні нам стало відомо, на Воловетчину у найближчі дні з Києва мають приїхати ревізори з Міністерства екології та природних ресурсів України та перевірити законність вирубок.

Цікаво, що лісничі не дивлячись на вихідні підчищають незаконні рубки – про це нас повідомили місцеві жителі.

Не менше обурення людей викликає те, що не дивлячись на те, що Воловетчина займає одне із перших місць по безробіттю в Україні, в місцях де дозволена валка лісу працюють лісоруби з Івано-франківщини.

Наше видання, буде продовжувати відслідковувати всі наступні події та інформувати про них наших читачів.
Категорія : Важливе
Критик Адмiнiстратору
8 травня 2017 21:26

Відвідуваність iнформацiйного порталу Новини Закарпаття та коментування його новин стрiмко упалa, пiсля введення нового формату його зображення. Краще повернутися до старого формату, бiльш удобнiшого для читача, чим цей новий. Читач страчує свою зацiкавленнiсть зачитуючись старими новинами i не находячи нових. Лiдером по вiдвiдуванiстi на сьогоднi є mukachevo.net. Конструктор нового формату порталу дуже далекий вiд привабливого дизайну та успiшного просування сайту на сторiнках iнтернету!


Філолог
9 травня 2017 10:05

ЗМІ повинні бути ГРАМОТНИМИ!!! 


дмитро
10 травня 2017 08:37

нормално оформлений сайт а тко ни розумієся та у вошколу най пуйде, а не лем ондеки обзиватся:)))))))))ги-ги,цівидиштися нинравится їм ондеки уже оформлення сторінки сайта, розумієш усякі ондеки:)))))))ги-ги


Залишити Коментар