Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

березня 17 / 2017
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Неадекватна позиція міського голови Мукачева Андрія Балоги та фракції «Єдиний Центр», продовжує залишатися заручниками їх політичних амбіцій жителів Мукачівського району. Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька Віктора Балоги, чинного депутата Верховної ради України, який до речі цю болючу, для людей тему навіть не став коментувати.

Факт той, що Віктор Балога, будучи мажоритарним депутатом захоче повторно «сидіти» у Верховній раді України. Як він пояснить людям, що навіть ті 6-ть тисяч жителів району, які працюють в місті та сплачують в бюджет міста свої податки не можуть отримати відповідну медичну допомогу та пристроїти своїх дітей в дитячі садочки. Покажуть наступні вибори, які вже не за горами.

Прокоментувати дану ситуацію ми попросили голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая:Також пропонуємо вашій увазі сюжем телерадіокомпанії М- студіо на цю болючу тему:З початку року Вже жителі району, які зазвичай отримувати медичну допомогу в Мукачеві, небажані пацієнти у ЦРЛ. Причина,як зазначали очільники охорони здоров’я, у недостатньому фінансуванні з боку району. Тим не менше всюди наголошувалось:

Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому/коментар 23 лютого

щодо госпіталізації проблем не було і не має , жителів району госпіталізують у Мукачівську ЦРЛОднак якими саме мають бути медичні покази хворих для того,щоб Мукачівська ЦРЛ їх прийняла - незрозуміло,адже поспілкувавшись з деякими хворими,яким відмовили у наданні належної лікарської допомоги ми були відверто здивовані ставленням до жителів району. Пан Янош цими днями,як зазначає завідуючий Ракошинської дільничної лікарні, переніс тромбоемболію легеневої артерії. Чоловік, з явними ознаками цього захворювання був транспортований до Мукачівської ЦРЛ,однак там лікарі, просто оглянувши пацієнта,без жодної діагностики та аналізів, відписалися і відправили пацієнта назад у Ракошино, коментар. Чоловікові по-сьогодні важко говорити,а лікар зазначає,що пану Яношу дуже пощастило. Якби тромб був у головній гілці легеневої артерії чоловік помер би відразу.Тим не менше, ще в лютому заявляли, що проблем з лікуванням жителів району нема. Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому /коментар 23 лютого на сайті міської радиПовертаючись до пацієнта ракошинської лікарні: Підібрати медикаментозну дозу варфарину,яким лікують хворого без належних діагностик і спостережень неможливо,а можливостей це робити у Ракошинській лікарні нема – відсутнє обладнання . Тож лікують чоловіка виходячи з того,що є. Однак пан Янош не єдиний пацієнт лікарні якому Мукачівська ЦРЛ відмовила надавати допомогу. Пані Марія з синдромом вертебральної артерії також відчула на собі переваги такого ставлення до жителів району, коментар жінка - лікар виділив їй від сили 2 хв., не обстежив навіть. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні зазначає,що медик навіть не поставив ні свій діагноз ні рекомендації щодо лікування.

Ці пацієнти тепер знаходяться в Ракошинській дільничній лікарні,однак є й такі,що були направлені в Мукачівську ЦРЛ і отримавши відмову у лікуванні повернулися додому. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні каже,що буквально минулого тижня в жительки села була виявлена внутрішня кровотеча. Жінку направили у хірургічне відділення Мукачівську ЦРЛ, однак там сказали,що місця для 82-річної жінки нема. Лікарі мали знайти першоджерело кровотечі,однак клопотатися випадком старенької не забажали. Не знайшли місця у Мукачівській ЦРЛ і для літньої жінки направленої з Чинадієва. Пацієнтка,як зазначає її донька, непритомніла через високий тиск. Погано їй було і в кабінеті лікарів,які її оглядали, коментар донька, каже, що повернули в Чинадієво . Така ж ситуація і у дільничній лікарні Великих Лучок. Люди в селі нарікали на зміни у наданні медичної допомоги у Мукачівській ЦРЛ. Звернулися за коментарем до головного лікаря Мукачівської ЦРЛ, однак його на робочому місці в робочий час, не виявилося, адміністрація у 15.00 у пятницю була закрита. Тож чи відомо йому про ці непоодинокі випадки невідомо. Тим не менше цього тижня на сайті Мукачівської міської ради з’явилася інформація про звернення до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з пропозицією утворити госпітальний округ з центром у місті Мукачево. Серед переваг вказано висококваліфікованих фахівців, окрім того новітнє оснащення і чимала кількість ліжкомісць. Цікаво,як можна пролікувати Мукачівський, Берегівський та Ужгородський райони у тому випадку,якщо сьогодні вищевказаним пацієнтам висококваліфіковані спеціалісти не надали необхідну допомогу і практично кожному у доволі складних ситуаціях повідомляли про відсутність місця у шпиталі, і якщо вже з початку цього року ділять пацієнтів на сільських та міських? Нагадаємо, за відмову у лікуванні передбачена кримінальна відповідальність. Коментар юрист Геленич. Підтверджують відмови безкоштовного лікування для пацієнтів району і в Мукачівській РДА. Обурює жителів району, що їм припинили надавати безкоштовні медичні послуги в ЦРЛ вже з першого січня. . У районі кажуть: не розуміють в чому справа, і чому потрібно відмовляти жителям району вже з 1 січня, адже кошти район на лікування хворих для ЦРЛ - виділяє. Нагадаємо - мова про 26 мільйонів субвенції та ще додатково 4 мільйони, нещодавно виділені на сесії районної ради. Жодні чи зміни реформи у медичній сфері не повинні коштувати пацієнтам життя чи їх здоров’я. Лікарі їх мають лікувати.Нагадаємо, Мукачево отримало субвенцію з бюджету Мукачівського району в розмірі 30 млн. гривень для надання медичної допомоги мешканцям району. На цьому тижні начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич заявила, що мешканці району отримуватимуть медичну допомогу в ЦРЛ

Чи насправді ситуація з наданням безкоштовних мед послуг для мешканців району зміниться, чи так само в ЦРЛ жителям Мукачівського району відмовлятимуть - з’ясується вже незабаром

Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
пророк
17 березня 2017 12:16

для синка балоги андрія -мерство в Мукачеві це черговий трамплін у Верховну раду


Какие герои такая и слава
19 березня 2017 03:29

Анатолий Шарий рассказал о бегстве приехавшей на границу с Крымом украинской делегации при появлении российского КамАЗа.
В какой-то момент вся делегация, как охарактеризовал Шарий, бесстрашно направилась в сторону границы с Крымом. Они стали угрожать российским пограничникам тем, что придет судный день. Затем они спели гимн, и потом со стороны России к КПП подъехал КамАЗ и оттуда стали вылезать люди в камуфляже. Тогда «собравшиеся внезапно куда-то засобирались, заторопились, и у них появились неотложные дела».

https://youtu.be/oU3ZUeikRaI


Раздают кацапы ценные советы
19 березня 2017 12:15

Есть такие люди, - их зовут кацапы,
До всего есть дело, всё им по плечу,
Учат, как сношаться, даже маму с папой,
Пьют заместо пива, - конскую мочу.

Раздают кацапы ценные советы,
Ведь они всё знают, и во всём секут,
Где чего случится вдруг на белом свете,
А кацап незванный, - сразу тут как тут.

Где его не просят, и не уважают, -
Именно в то место сунет он свой хер,
Хоть своей же властью вечно унижаем, -
Он на всё согласен, словно пионер.

Что же тут поделать, - это их привычка, -
Лезть под одеяло, и в ночной горшок,
Ведь кацапы, знамо, - и в пи...де затычка,
И к за...упе лысой красный гребешок.

Тягот и лишений не страшась нисколько,
За весь мир кацапы призваны страдать,
Всем они помогут, - во дворе вот только
За собою мусор некому убрать.

Жили бы нормально, как все люди в мире,
Но кацап, однако, твёрдо убежден,
Что ему мешает смыть говно в сортире
Хитрый и коварный, подлый Вашингтон.

Как же вы, болваны, жалки и нелепы, -
Сами обосрались с головы до пят,
До чего забавно наблюдать, как скрепы
В ваших черепушках без мозгов скрипят.

Между тем, имея кой-какой всё ж опыт,
Пьяная Россия всё встает с колен, -
Но не понимает, бедная, что в жопе
Не духовный стержень, а кремлёвский член.

В голове опилки и обрывки ваты, -
Кто из вас ответит на такой вопрос, -
Вдруг подохнет Путин, - вы ж не виноваты,
Вы же ни при чём ведь, - ё...аный колхоз?

Что же вы за люди, - люди-человеки?
Что же вам неймётся, в заднице свербит? -
Будьте же вы, суки, прокляты навеки
С вашим "русским миром", - fucking russian shit!


село
19 березня 2017 15:35

чому ЄЦ? тому шо усі єдиноцентристи шахраї оселилися в єдиному центрі Мукачева, усі селюки стали єдиними панами із завидова, які тепер і давлять сілське населення, яке бл...ь їх вигодувало і годує


Вушливиць
24 березня 2017 22:31

Се заказна стаття. Се Всьо політика) не обманюйтесь. У каждому селі тай городі є свої так звані Балога лиш під инакими фаміліями і іншими політпартіями. Видко Балога комусь дуже мішать


Геша з того світу
26 березня 2017 15:39

Ці трутні ні мають здихати з голоду!


axabnrg
28 березня 2017 16:59

Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада втілює суттєві зміни у розвиток інфраструктури:
http://pvisti.info/index.php/politics/2993-i-navedut-poriadok


Залишити Коментар