Головні Новини:
Ресторан-кафе «Симбол» намагалися підпалити   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    В Мукачеві крізь асфальт ростуть квіти (Відео)   |    Смертельна траса веде до Закарпаття (Відео)   |    Лоліта Мілявська більше не зможе повернутися на рідне Закарпаття   |    У Мукачеві невідомі кинули гранату у магазин «Мотолюкс» (Відео)   |    В Ужгороді авто збило дитину   |    Зима навесні: Рахівщину засипало снігом   |   

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17-03-2017, 07:58; Переглядів: 5073; Коментарів: 7
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Неадекватна позиція міського голови Мукачева Андрія Балоги та фракції «Єдиний Центр», продовжує залишатися заручниками їх політичних амбіцій жителів Мукачівського району. Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька Віктора Балоги, чинного депутата Верховної ради України, який до речі цю болючу, для людей тему навіть не став коментувати.

Факт той, що Віктор Балога, будучи мажоритарним депутатом захоче повторно «сидіти» у Верховній раді України. Як він пояснить людям, що навіть ті 6-ть тисяч жителів району, які працюють в місті та сплачують в бюджет міста свої податки не можуть отримати відповідну медичну допомогу та пристроїти своїх дітей в дитячі садочки. Покажуть наступні вибори, які вже не за горами.

Прокоментувати дану ситуацію ми попросили голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая:Також пропонуємо вашій увазі сюжем телерадіокомпанії М- студіо на цю болючу тему:З початку року Вже жителі району, які зазвичай отримувати медичну допомогу в Мукачеві, небажані пацієнти у ЦРЛ. Причина,як зазначали очільники охорони здоров’я, у недостатньому фінансуванні з боку району. Тим не менше всюди наголошувалось:

Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому/коментар 23 лютого

щодо госпіталізації проблем не було і не має , жителів району госпіталізують у Мукачівську ЦРЛОднак якими саме мають бути медичні покази хворих для того,щоб Мукачівська ЦРЛ їх прийняла - незрозуміло,адже поспілкувавшись з деякими хворими,яким відмовили у наданні належної лікарської допомоги ми були відверто здивовані ставленням до жителів району. Пан Янош цими днями,як зазначає завідуючий Ракошинської дільничної лікарні, переніс тромбоемболію легеневої артерії. Чоловік, з явними ознаками цього захворювання був транспортований до Мукачівської ЦРЛ,однак там лікарі, просто оглянувши пацієнта,без жодної діагностики та аналізів, відписалися і відправили пацієнта назад у Ракошино, коментар. Чоловікові по-сьогодні важко говорити,а лікар зазначає,що пану Яношу дуже пощастило. Якби тромб був у головній гілці легеневої артерії чоловік помер би відразу.Тим не менше, ще в лютому заявляли, що проблем з лікуванням жителів району нема. Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому /коментар 23 лютого на сайті міської радиПовертаючись до пацієнта ракошинської лікарні: Підібрати медикаментозну дозу варфарину,яким лікують хворого без належних діагностик і спостережень неможливо,а можливостей це робити у Ракошинській лікарні нема – відсутнє обладнання . Тож лікують чоловіка виходячи з того,що є. Однак пан Янош не єдиний пацієнт лікарні якому Мукачівська ЦРЛ відмовила надавати допомогу. Пані Марія з синдромом вертебральної артерії також відчула на собі переваги такого ставлення до жителів району, коментар жінка - лікар виділив їй від сили 2 хв., не обстежив навіть. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні зазначає,що медик навіть не поставив ні свій діагноз ні рекомендації щодо лікування.

Ці пацієнти тепер знаходяться в Ракошинській дільничній лікарні,однак є й такі,що були направлені в Мукачівську ЦРЛ і отримавши відмову у лікуванні повернулися додому. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні каже,що буквально минулого тижня в жительки села була виявлена внутрішня кровотеча. Жінку направили у хірургічне відділення Мукачівську ЦРЛ, однак там сказали,що місця для 82-річної жінки нема. Лікарі мали знайти першоджерело кровотечі,однак клопотатися випадком старенької не забажали. Не знайшли місця у Мукачівській ЦРЛ і для літньої жінки направленої з Чинадієва. Пацієнтка,як зазначає її донька, непритомніла через високий тиск. Погано їй було і в кабінеті лікарів,які її оглядали, коментар донька, каже, що повернули в Чинадієво . Така ж ситуація і у дільничній лікарні Великих Лучок. Люди в селі нарікали на зміни у наданні медичної допомоги у Мукачівській ЦРЛ. Звернулися за коментарем до головного лікаря Мукачівської ЦРЛ, однак його на робочому місці в робочий час, не виявилося, адміністрація у 15.00 у пятницю була закрита. Тож чи відомо йому про ці непоодинокі випадки невідомо. Тим не менше цього тижня на сайті Мукачівської міської ради з’явилася інформація про звернення до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з пропозицією утворити госпітальний округ з центром у місті Мукачево. Серед переваг вказано висококваліфікованих фахівців, окрім того новітнє оснащення і чимала кількість ліжкомісць. Цікаво,як можна пролікувати Мукачівський, Берегівський та Ужгородський райони у тому випадку,якщо сьогодні вищевказаним пацієнтам висококваліфіковані спеціалісти не надали необхідну допомогу і практично кожному у доволі складних ситуаціях повідомляли про відсутність місця у шпиталі, і якщо вже з початку цього року ділять пацієнтів на сільських та міських? Нагадаємо, за відмову у лікуванні передбачена кримінальна відповідальність. Коментар юрист Геленич. Підтверджують відмови безкоштовного лікування для пацієнтів району і в Мукачівській РДА. Обурює жителів району, що їм припинили надавати безкоштовні медичні послуги в ЦРЛ вже з першого січня. . У районі кажуть: не розуміють в чому справа, і чому потрібно відмовляти жителям району вже з 1 січня, адже кошти район на лікування хворих для ЦРЛ - виділяє. Нагадаємо - мова про 26 мільйонів субвенції та ще додатково 4 мільйони, нещодавно виділені на сесії районної ради. Жодні чи зміни реформи у медичній сфері не повинні коштувати пацієнтам життя чи їх здоров’я. Лікарі їх мають лікувати.Нагадаємо, Мукачево отримало субвенцію з бюджету Мукачівського району в розмірі 30 млн. гривень для надання медичної допомоги мешканцям району. На цьому тижні начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич заявила, що мешканці району отримуватимуть медичну допомогу в ЦРЛ

Чи насправді ситуація з наданням безкоштовних мед послуг для мешканців району зміниться, чи так само в ЦРЛ жителям Мукачівського району відмовлятимуть - з’ясується вже незабаром

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: пророк
для синка балоги андрія -мерство в Мукачеві це черговий трамплін у Верховну раду

написав: Какие герои такая и слава
Анатолий Шарий рассказал о бегстве приехавшей на границу с Крымом украинской делегации при появлении российского КамАЗа.
В какой-то момент вся делегация, как охарактеризовал Шарий, бесстрашно направилась в сторону границы с Крымом. Они стали угрожать российским пограничникам тем, что придет судный день. Затем они спели гимн, и потом со стороны России к КПП подъехал КамАЗ и оттуда стали вылезать люди в камуфляже. Тогда «собравшиеся внезапно куда-то засобирались, заторопились, и у них появились неотложные дела».

https://youtu.be/oU3ZUeikRaI

написав: Раздают кацапы ценные советы
Есть такие люди, - их зовут кацапы,
До всего есть дело, всё им по плечу,
Учат, как сношаться, даже маму с папой,
Пьют заместо пива, - конскую мочу.

Раздают кацапы ценные советы,
Ведь они всё знают, и во всём секут,
Где чего случится вдруг на белом свете,
А кацап незванный, - сразу тут как тут.

Где его не просят, и не уважают, -
Именно в то место сунет он свой хер,
Хоть своей же властью вечно унижаем, -
Он на всё согласен, словно пионер.

Что же тут поделать, - это их привычка, -
Лезть под одеяло, и в ночной горшок,
Ведь кацапы, знамо, - и в пи...де затычка,
И к за...упе лысой красный гребешок.

Тягот и лишений не страшась нисколько,
За весь мир кацапы призваны страдать,
Всем они помогут, - во дворе вот только
За собою мусор некому убрать.

Жили бы нормально, как все люди в мире,
Но кацап, однако, твёрдо убежден,
Что ему мешает смыть говно в сортире
Хитрый и коварный, подлый Вашингтон.

Как же вы, болваны, жалки и нелепы, -
Сами обосрались с головы до пят,
До чего забавно наблюдать, как скрепы
В ваших черепушках без мозгов скрипят.

Между тем, имея кой-какой всё ж опыт,
Пьяная Россия всё встает с колен, -
Но не понимает, бедная, что в жопе
Не духовный стержень, а кремлёвский член.

В голове опилки и обрывки ваты, -
Кто из вас ответит на такой вопрос, -
Вдруг подохнет Путин, - вы ж не виноваты,
Вы же ни при чём ведь, - ё...аный колхоз?

Что же вы за люди, - люди-человеки?
Что же вам неймётся, в заднице свербит? -
Будьте же вы, суки, прокляты навеки
С вашим "русским миром", - fucking russian shit!

написав: село
чому ЄЦ? тому шо усі єдиноцентристи шахраї оселилися в єдиному центрі Мукачева, усі селюки стали єдиними панами із завидова, які тепер і давлять сілське населення, яке бл...ь їх вигодувало і годує

написав: Вушливиць
Се заказна стаття. Се Всьо політика) не обманюйтесь. У каждому селі тай городі є свої так звані Балога лиш під инакими фаміліями і іншими політпартіями. Видко Балога комусь дуже мішать

написав: Геша з того світу
Ці трутні ні мають здихати з голоду!

написав: axabnrg
Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада втілює суттєві зміни у розвиток інфраструктури:
http://pvisti.info/index.php/politics/2993-i-navedut-poriadok

Добавление комментария

Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

24 апр
Коментарів: 1
Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

За фактом неправомірного переходу земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю близько 186 млн грн до Мукачівської міської ради прокуратурою розпочато кримінальне провадження
Балоги вирішили заробити 186 мільйонів гривень на Павшинській громаді?

За фактом неправомірного переходу земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю близько 186 млн грн до Мукачівської міської ради прокуратурою розпочато кримінальне провадження

Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

24 апр
Коментарів: 4
Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

До нашої редакції повторно звернулися представники ініціативної групи
Жителі Воловетчини вимагають у влади припинити незаконні вирубки лісів та обіцяють блокувати дороги (відео)

До нашої редакції повторно звернулися представники ініціативної групи

Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

20 апр
Коментарів: 4
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS
Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко

Останні декілька тижнів в інформаційному просторі Закарпаття потужно волає тривожний сигнал SOS

Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

19 апр
Коментарів: 11
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом
Екс-міністра часів Януковича Віктора Балогу викличуть в Генпрокуратуру й СБУ?

Для пояснень і отримання озвучених відомостей слідчим шляхом

У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

18 апр
Коментарів: 1
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму (фото)

До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю

Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

06 апр
Коментарів: 19
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур
Ще такого ніколи не було,щоб реанімаціях Закарпаття не було простих ліків (відео)

Про це заявив лікар – реаніматолог та депутат Виноградівської районної ради Віктор Трикур

У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

21 апр
Коментарів: 61
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!
У Хусті Року Шухевича не буде - депутати відмовилися підтримувати ініціативу ВО «Свобода»

Якщо не хочете рік Шухевича, то оголосіть 2017 рік роком Путіна! Оце буде обличчя нашої міської ради!

Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

14 апр
Коментарів: 1
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче
Акція протесту власників автомобілів з іноземними номерами набирає нових обертів (відео)

Після свят «пересічними» мають намір діяти більш рішуче

На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

08 апр
Коментарів: 2
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово
На батьківщині закарпатських нардепів Балог дорога відремонтована, а в інших селах їх виборчого округу суцільні ями (відео)

Автомобільна дорога Залуж – Іршава, через Завидово

В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

06 апр
Коментарів: 4
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету
В школах Закарпаття нема аптечок медики за свої кошти купують ліки (відео)

Одна із причин цього - депутати не вникають у розподіл коштів бюджету

У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

01 апр
Коментарів: 2
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня
У Виноградові живуть самі прикольні люди на Закарпатті (відео)

Як молоді виноградівці приколються 1-го квітня

Останні Новини

Останні Коментарі

 • Липецкий Рошен фсё.. 25.04.2017
  Війська Південної Кореї перейш ... (2)
  Липецкий Рошен фсё..-фото
  24 апреля 2017 г.

  В 18:00 по России-24 передали о полном закрытии липецкого филиала Рошен.Цеха законсервированы.

  А также только что сказали, что контора Порошенко поставляла на Автофрамос и АвтоВАЗ аккамуляторы для автомобилей Рено платформы В0. Этот бизЬнес тоже закрывается.
 • .... 25.04.2017
  Фійон звинуватив Ле Пен у жорс ... (2)
  ....-фото
  А-а-а..зрада! Весьмирсними:они будут финансировать «Севернмый поток-2»
 • Время-вперёд #240 24.04.2017
  Одружений медик "лікував" св ... (1)
  Время-вперёд #240-фото
  24 апреля 2017 г.

  С высокой вероятностью за вашим окном сейчас дождь, снег или просто холодно. Но есть и хорошие новости:
  «В этом выпуске рассказываем о том, как Россия нагло обманула ожидания международных экспертов, выведя на финальную стадию реализации мега-проект, которого „быть ...
 • ОДА 24.04.2017
  Москаль: «15 тисяч бетонних пл ... (5)
  ОДА-фото
  у тебе, лисий ґандоне, параноя. тебе жоден психіатр не вилікує. і берегівська коргаза, і та теж тобі вже не поможе. ти поряний.
 • Вірник 24.04.2017
  Сьогодні виповнюється 7 років ... (1)
  Вірник-фото
  А при чому тут Чубірко? Він уже був головою обласної Ради, разом із Губальом уже доказали свою бездарність і неспроможність вирішувати проблеми Закарпатців. Піариться на релігії? Знову до владного корита хоче? А Шашіка вітаємо, це людина поважна в Краї.
 • 123 24.04.2017
  Простим смертним вхід на сесію ... (2)
  123-фото
  Не зря ти страдающий,май зброд не треба як ти,Ти дебіл де видів депутата щоб відстоював твої інтереси.По поводу прес конференції,прийде до тя домі та розкажети.тай всю правду.щось дурний.народ вибирав і народ мае контролювати.і якщо громада скаже НІ то неякі депутати непрголосують За
 • О2 24.04.2017
  У парку Перемоги в Мукачеві зн ... (6)
  О2-фото
  Замiнили iсторичну память на бiзнес проект з якого будуть якi доходи. Всi доходи вiд фестивалiв пустити на оплату газу для Вiчного Вогня у новому Меморалi. Фестивалити це одно, а память повинна бути, стiльки жертв принесено у жертву радi того щоб ниська хтось мiг фестивалити на доброму мiсцi, та гро ...
 • Гена 24.04.2017
  Балоги вирішили заробити 186 м ... (1)
  Гена-фото
  Коли вже ці балоги нажруться або подавляться.
 • страдающим 24.04.2017
  Простим смертним вхід на сесію ... (2)
  страдающим-фото
  Всякий зброд ударений у голову не мав би мiшати роботi сесiї не тiльки Мукачево ай i в других мiстах. По закiнченню сесiї мали би органiзовати прес-конференцiю на якiв розказати що вiдбувалося. Активнi най iдуть до роботи десь за станок, ци лопатов мало помахати а ни сесiї сторожити. Рiшення приймаю ...
 • Чилядник 24.04.2017
  Жителі Воловетчини вимагають у ... (4)
  Чилядник-фото
  Бандера був неваловшен захистити своїх спiввiтчизникiв уд нечести, што вже говорити про лiс, а у Сталiна би получилося, був би жилiзний орднунг сисе однозначно, всiм бажаючим рубати i рубаючим дали би лiсосiки айбо не в Карпатах а у Сибiру, и рубали би до самої смерти.
 • ЕС кинул Украину и Польшу 24.04.2017
  Фійон звинуватив Ле Пен у жорс ... (2)
  ЕС кинул Украину и Польшу-фото
  Подписано соглашение о финансировании «Северного потока – 2».

  Компания Nord Stream 2 AG, дочернее предприятие Газпрома, и европейские энергетические компании Engie, OMV, Royal Dutch Shell, Uniper и Wintershall подписали соглашения о финансировании проекта газопровода «Северный поток – 2», ...
 • дмитро 24.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (61)
  дмитро-фото
  а ти "болондгаз" видать тамись уже побивав куди силуєшся:)))))ги-ги
 • Правда 24.04.2017
  Москаль: «15 тисяч бетонних пл ... (5)
  Правда-фото
  знову якийсь чорний піар з боку москаля. правду пише попередній автор, якщо є докази протиправної діяльності сім'ї балогів,-- подавай до суду, відстоюй свою правоту, повертай державі кошти, а то лиш язик точить,.... ДАВАЙ НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ.
 • Корчик 24.04.2017
  Жителі Воловетчини вимагають у ... (4)
  Корчик-фото
  Ага, коби Бандера устав, вать Сталин! А , так - бла-бла-бло.
 • KCN 24.04.2017
  У парку Перемоги в Мукачеві зн ... (6)
  KCN-фото
  Най горить далі, але газ за гроші "читача", "Берегівчанки", "дописувача" і "залужа".А може ще щось запалиме на пам"ять про Першу світову?
 • О современной работорговле в Ливии 24.04.2017
  Війська Південної Кореї перейш ... (2)
  О современной работорговле в Ливии-фото
  Беззащитные беженцы из Западной Африки часто прибывают в страну без денег и без документов.

  24 апреля 2017 г.

  Мигрантами из Западной Африки открыто торгуют на "публичных рынках рабов" по всей Ливии.

  Мигранты, прибывающие в Ливию из черной Африки, как в пунк ...
 • болондгаз 24.04.2017
  У Хусті Року Шухевича не буде ... (61)
  болондгаз-фото
  .
  написав: бетярь
  Жили у бабусі
  два веселі гусі
  жовтий ЦІМБОР синій Дмитрик
  Слава Україні !!!

  сэсэ вті пацієнты, без котрых ани єден болондгаз бых не ужив. а вукрайина нись вто и є єден болондгаз.
 • Serg 24.04.2017
  На Тячівщині продовжується вир ... (4)
  Serg-фото
  Самі рубають,і роблять вид що розслідують.Це нагадує Нашу Рашу___А кто кто это сделал.Цирк!

Найпопулярніші новини

 • На Закарпатті київське СБУ провело спецоперацію на КПП «Вилок» (фото)
 • Шокуючі фото ДТП у Виноградові причиною,якої стала вибоїна на дорозі (фото)
 • Лист голови Закарпатської обласної державної адміністрації щодо подання декларації
 • Як живуть богаті закарпатські роми та бідні (відео)
 • Ляшко захопився пародією на себе від Зеленського (ВІДЕО)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • З Москалем приїхала сваритися посол Австрії (ВІДЕО)
 • Закарпатці йдуть в монастирі,для свого зцілення (відео)
 • Тисі ФМ - особливий статус: Валерій Лунченко
 • Закарпатці грозять перекривати автомобільні дороги, якщо їх можна так назвати (відео)
 • На водіїв авто яких з іноземними номерами "полюють" патрульні спільно з митниками (Відео)
 • Як буде курсувати новий поїзд Київ – Солотвино
 • В Мукачеві сталася різанина
 • В Індонезії гіганський пітон проковтнув дорослого чоловіка (ФОТО)
 • Унікальне Закарпаття: село яке видно з космосу (відео)
 • Шестеро закарпатців пограбували автомобіль та заволоділи грошовими коштами в сумі 16 млн грн.
 • Ми в соц.Мережі