Головні Новини:
Чоловік на «дев'ятці» врізався в перешкоду (ФОТО)   |    Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)   |    У трьох хворих школярів з закарпатського Нижнього Селища попередньо підтверджено дизентирію   |    Блискавка не оминула будинок в Іршаві (Фото)   |    У Перечині заживо згорів чоловік   |    Управління ДСНС України у Закарпатській області інформує   |    Поліція розслідує факт отруєння школярів на Хустщині   |    У Нижньому Селищі в школі масове отруєння учнів, госпіталізовано 13 осіб   |   

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17-03-2017, 07:58; Переглядів: 4473; Коментарів: 6
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Неадекватна позиція міського голови Мукачева Андрія Балоги та фракції «Єдиний Центр», продовжує залишатися заручниками їх політичних амбіцій жителів Мукачівського району. Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька Віктора Балоги, чинного депутата Верховної ради України, який до речі цю болючу, для людей тему навіть не став коментувати.

Факт той, що Віктор Балога, будучи мажоритарним депутатом захоче повторно «сидіти» у Верховній раді України. Як він пояснить людям, що навіть ті 6-ть тисяч жителів району, які працюють в місті та сплачують в бюджет міста свої податки не можуть отримати відповідну медичну допомогу та пристроїти своїх дітей в дитячі садочки. Покажуть наступні вибори, які вже не за горами.

Прокоментувати дану ситуацію ми попросили голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая:Також пропонуємо вашій увазі сюжем телерадіокомпанії М- студіо на цю болючу тему:З початку року Вже жителі району, які зазвичай отримувати медичну допомогу в Мукачеві, небажані пацієнти у ЦРЛ. Причина,як зазначали очільники охорони здоров’я, у недостатньому фінансуванні з боку району. Тим не менше всюди наголошувалось:

Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому/коментар 23 лютого

щодо госпіталізації проблем не було і не має , жителів району госпіталізують у Мукачівську ЦРЛОднак якими саме мають бути медичні покази хворих для того,щоб Мукачівська ЦРЛ їх прийняла - незрозуміло,адже поспілкувавшись з деякими хворими,яким відмовили у наданні належної лікарської допомоги ми були відверто здивовані ставленням до жителів району. Пан Янош цими днями,як зазначає завідуючий Ракошинської дільничної лікарні, переніс тромбоемболію легеневої артерії. Чоловік, з явними ознаками цього захворювання був транспортований до Мукачівської ЦРЛ,однак там лікарі, просто оглянувши пацієнта,без жодної діагностики та аналізів, відписалися і відправили пацієнта назад у Ракошино, коментар. Чоловікові по-сьогодні важко говорити,а лікар зазначає,що пану Яношу дуже пощастило. Якби тромб був у головній гілці легеневої артерії чоловік помер би відразу.Тим не менше, ще в лютому заявляли, що проблем з лікуванням жителів району нема. Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому /коментар 23 лютого на сайті міської радиПовертаючись до пацієнта ракошинської лікарні: Підібрати медикаментозну дозу варфарину,яким лікують хворого без належних діагностик і спостережень неможливо,а можливостей це робити у Ракошинській лікарні нема – відсутнє обладнання . Тож лікують чоловіка виходячи з того,що є. Однак пан Янош не єдиний пацієнт лікарні якому Мукачівська ЦРЛ відмовила надавати допомогу. Пані Марія з синдромом вертебральної артерії також відчула на собі переваги такого ставлення до жителів району, коментар жінка - лікар виділив їй від сили 2 хв., не обстежив навіть. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні зазначає,що медик навіть не поставив ні свій діагноз ні рекомендації щодо лікування.

Ці пацієнти тепер знаходяться в Ракошинській дільничній лікарні,однак є й такі,що були направлені в Мукачівську ЦРЛ і отримавши відмову у лікуванні повернулися додому. Завідуючий Ракошинської дільничної лікарні каже,що буквально минулого тижня в жительки села була виявлена внутрішня кровотеча. Жінку направили у хірургічне відділення Мукачівську ЦРЛ, однак там сказали,що місця для 82-річної жінки нема. Лікарі мали знайти першоджерело кровотечі,однак клопотатися випадком старенької не забажали. Не знайшли місця у Мукачівській ЦРЛ і для літньої жінки направленої з Чинадієва. Пацієнтка,як зазначає її донька, непритомніла через високий тиск. Погано їй було і в кабінеті лікарів,які її оглядали, коментар донька, каже, що повернули в Чинадієво . Така ж ситуація і у дільничній лікарні Великих Лучок. Люди в селі нарікали на зміни у наданні медичної допомоги у Мукачівській ЦРЛ. Звернулися за коментарем до головного лікаря Мукачівської ЦРЛ, однак його на робочому місці в робочий час, не виявилося, адміністрація у 15.00 у пятницю була закрита. Тож чи відомо йому про ці непоодинокі випадки невідомо. Тим не менше цього тижня на сайті Мукачівської міської ради з’явилася інформація про звернення до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з пропозицією утворити госпітальний округ з центром у місті Мукачево. Серед переваг вказано висококваліфікованих фахівців, окрім того новітнє оснащення і чимала кількість ліжкомісць. Цікаво,як можна пролікувати Мукачівський, Берегівський та Ужгородський райони у тому випадку,якщо сьогодні вищевказаним пацієнтам висококваліфіковані спеціалісти не надали необхідну допомогу і практично кожному у доволі складних ситуаціях повідомляли про відсутність місця у шпиталі, і якщо вже з початку цього року ділять пацієнтів на сільських та міських? Нагадаємо, за відмову у лікуванні передбачена кримінальна відповідальність. Коментар юрист Геленич. Підтверджують відмови безкоштовного лікування для пацієнтів району і в Мукачівській РДА. Обурює жителів району, що їм припинили надавати безкоштовні медичні послуги в ЦРЛ вже з першого січня. . У районі кажуть: не розуміють в чому справа, і чому потрібно відмовляти жителям району вже з 1 січня, адже кошти район на лікування хворих для ЦРЛ - виділяє. Нагадаємо - мова про 26 мільйонів субвенції та ще додатково 4 мільйони, нещодавно виділені на сесії районної ради. Жодні чи зміни реформи у медичній сфері не повинні коштувати пацієнтам життя чи їх здоров’я. Лікарі їх мають лікувати.Нагадаємо, Мукачево отримало субвенцію з бюджету Мукачівського району в розмірі 30 млн. гривень для надання медичної допомоги мешканцям району. На цьому тижні начальник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич заявила, що мешканці району отримуватимуть медичну допомогу в ЦРЛ

Чи насправді ситуація з наданням безкоштовних мед послуг для мешканців району зміниться, чи так само в ЦРЛ жителям Мукачівського району відмовлятимуть - з’ясується вже незабаром

Новини Закарпаттяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

Опубліковано в категорії: Закарпаття / Важливе


написав: пророк
для синка балоги андрія -мерство в Мукачеві це черговий трамплін у Верховну раду

написав: Какие герои такая и слава
Анатолий Шарий рассказал о бегстве приехавшей на границу с Крымом украинской делегации при появлении российского КамАЗа.
В какой-то момент вся делегация, как охарактеризовал Шарий, бесстрашно направилась в сторону границы с Крымом. Они стали угрожать российским пограничникам тем, что придет судный день. Затем они спели гимн, и потом со стороны России к КПП подъехал КамАЗ и оттуда стали вылезать люди в камуфляже. Тогда «собравшиеся внезапно куда-то засобирались, заторопились, и у них появились неотложные дела».

https://youtu.be/oU3ZUeikRaI

написав: Раздают кацапы ценные советы
Есть такие люди, - их зовут кацапы,
До всего есть дело, всё им по плечу,
Учат, как сношаться, даже маму с папой,
Пьют заместо пива, - конскую мочу.

Раздают кацапы ценные советы,
Ведь они всё знают, и во всём секут,
Где чего случится вдруг на белом свете,
А кацап незванный, - сразу тут как тут.

Где его не просят, и не уважают, -
Именно в то место сунет он свой хер,
Хоть своей же властью вечно унижаем, -
Он на всё согласен, словно пионер.

Что же тут поделать, - это их привычка, -
Лезть под одеяло, и в ночной горшок,
Ведь кацапы, знамо, - и в пи...де затычка,
И к за...упе лысой красный гребешок.

Тягот и лишений не страшась нисколько,
За весь мир кацапы призваны страдать,
Всем они помогут, - во дворе вот только
За собою мусор некому убрать.

Жили бы нормально, как все люди в мире,
Но кацап, однако, твёрдо убежден,
Что ему мешает смыть говно в сортире
Хитрый и коварный, подлый Вашингтон.

Как же вы, болваны, жалки и нелепы, -
Сами обосрались с головы до пят,
До чего забавно наблюдать, как скрепы
В ваших черепушках без мозгов скрипят.

Между тем, имея кой-какой всё ж опыт,
Пьяная Россия всё встает с колен, -
Но не понимает, бедная, что в жопе
Не духовный стержень, а кремлёвский член.

В голове опилки и обрывки ваты, -
Кто из вас ответит на такой вопрос, -
Вдруг подохнет Путин, - вы ж не виноваты,
Вы же ни при чём ведь, - ё...аный колхоз?

Что же вы за люди, - люди-человеки?
Что же вам неймётся, в заднице свербит? -
Будьте же вы, суки, прокляты навеки
С вашим "русским миром", - fucking russian shit!

написав: село
чому ЄЦ? тому шо усі єдиноцентристи шахраї оселилися в єдиному центрі Мукачева, усі селюки стали єдиними панами із завидова, які тепер і давлять сілське населення, яке бл...ь їх вигодувало і годує

написав: Вушливиць
Се заказна стаття. Се Всьо політика) не обманюйтесь. У каждому селі тай городі є свої так звані Балога лиш під инакими фаміліями і іншими політпартіями. Видко Балога комусь дуже мішать

написав: Геша з того світу
Ці трутні ні мають здихати з голоду!

Добавление комментария

Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

23 мар
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг
Валерій Лунченко : Від розмов до конкретних справ! (відео)

Тепер, іноземці, заїжджаючи на територію України не будуть дивуватись поганому стану доріг

У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

20 мар
Коментарів: 8
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство
У багатьох європейських державах подвійне громадянство не протизаконне – Михайло Ланьо

Державні чиновники не мають права мати подвійне громадянство

Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

17 мар
Коментарів: 6
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька
Жителі Мукачівського району продовжуються залишатися заручниками політичних амбіцій міського голови Андрія Балоги (відео)

Гроші для нього та його партії головніше ніж здоров’я та життя виборців, його батька

Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

14 мар
Коментарів: 16
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий
Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)

Новий закон про мови не може погіршувати зараз існуючий

Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

11 мар
Коментарів: 13
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради

Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

10 мар
Коментарів: 11
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок
Закарпатський обласний театр драми та комедії переїде в Хуст – Валерій Лунченко

До 70-річчя Закарпатського обласного театру драми та комедії обласна влада вирішила зробити йому подарунок

Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

24 мар
Коментарів: 4
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти
Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

Гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти

Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

24 мар
Коментарів: 1
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі
Інцидент із отруєнням на Хустщині — не перше порушення дружини екс-губернатора Закарпаття

Винним у отруєнні дітей у Нижньоселищанській школі на Хустщині загрожує до трьох років позбавлення волі

Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?

20 мар
Коментарів: 6
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів
Коли ви нарешті перестанете знущатися над мукачівцями, панове Балоги?
Щоб до стукатися до міської влади та депутатів

На Закарпатті студенти готують Майдан

18 мар
Коментарів: 5
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію
На Закарпатті студенти готують Майдан

Через не виплачену вже третій місяць стипендію

Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

17 мар
Коментарів: 2
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження
Закарпаття не проходило репресії 30-тих років минулого століття але ми туди повернулися

За пост з фейкової сторінки у Фейсбук проти Сергія Ратушняка, СБУ відкрила кримінальне провадження

Останні Новини

Останні Коментарі

 • ... 27.03.2017
  Піротехніки завершили розмінув ... (2)
  ...-фото
  Оказывается фейерверки готовят и пускают в Балаклее... ))))

  О, как... а мы все тут ненароком подумали , что там взорвалось самое крупное хранилище боеприпасов вна Украине ... а тут бац - фейерверки сногшибательные.. а в массовке целые города ...оказЦЦа

  Впечатлило....
  Над ...
 • Оххаха,вы сделали мне сегодня вечер 26.03.2017
  Піротехніки завершили розмінув ... (2)
  Оххаха,вы сделали мне сегодня вечер-фото
  Пиротехника — отрасль техники, связанная с технологиями приготовления горючих составов и сжигания их для получения определённого сигнала или эффекта.

  ПИРОТЕХНИК - Специалист по пиротехнике.

  Бугагага..., шо опять взрывать будут? -:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • фiгля 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  фiгля-фото
  не, цiмбор не негр! увiн из жопи негра укукує, а страшно боїться аби ся тот не забив, та не обсрав, бо товди увiн не при дiлах буде.
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Што , маскальнику , назад мuй нік хоснуєш ?
  Думаш ош поможети ? Нидумаву !
  Я ни брешу ,и ни маву таку привьічку !
  Дораз ни маву часу , но пак буду писати лем фактами . Ото што я вам розказуву історію Львувщиньі ,ото вьімушена міра .
  Так иппен ги украйінці вьімушені розказовати< ...
 • ....у 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ....у-фото
  Зажги эту скучную ночь A.Шарий.

  https://youtu.be/ato92xV2Hxc
 • 321 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  321-фото
  цимбору-ты не негр а просто забрехавшыйся уже по сами вуха заперевальный и пишущый нибы за свуй край а на самому дили перекручуючый на свуй лад факты насаждаючый свою думку типа оден читаючый интернет брехливый и мы читаеме но робиме свои высновкы на основи истории н ...
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Люди добрі, я ЦІМБОР, справжній негр і мені треба жити в Африці. Як я потрапив на Україну, одне недорозуміння і тому не звертайте на мене увагу.
 • Русин 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  Русин-фото
  Цимбор повнистю правий, се поза всяким сумнивом!
 • стас 26.03.2017
  Правий сектор затримав начальн ... (4)
  стас-фото
  Був Харченко начальником, а тепер Правосекторченко.
  А схеми як називались " програма", так і тепер називаються.
 • Разбился ертолёт ВСУ под Краматорском 26.03.2017
  Чоловік на «дев'ятці» врізавс ... (1)
  Разбился ертолёт ВСУ под Краматорском-фото
  26 марта 2017 г.

  5 силовиков ВСУ погибли в результате падения военного вертолета Ми-2 в районе населенного пункта Малиновка недалеко от Краматорска (Донецкая область), сообщил спикер Минобороны Александр Мотузяник в воскресенье вечером.

  "Это трое членов экипажа и два пас ...
 • ....у 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ....у-фото
  Президент США Дональд Трамп вручил канцлеру Германии Ангеле Меркель счет на более чем 300 млрд долларов. По мнению Трампа, эти деньги Германия «задолжала» НАТО за защиту, сообщает Sunday Times со ссылкой на немецкие правительственные источники. Счет был передан из рук в руки во время недавней встреч ...
 • gsgtw 26.03.2017
  Москаль серед лідерів голів ... (2)
  gsgtw-фото
  В пана Москаля всі справи Кунь в його користь? А як він то може озвучити!!??
 • ЦІМБОР 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОР-фото
  Ага! Зимля ся руськов кликала в тому а вадь мало иншому варіанті Русь ,Русія !
  Маскалі як захопили стали назьівати малароссия .Исе вшитко йдеся про нинішню Україну .Так што ни удумуй и ни удумуйте фурт
  дурниці .А залізьте в інтернет , та поникайте на старі європейські картьі .А пак пишіть. ...
 • Алекс 26.03.2017
  Експорт української революції ... (5)
  Алекс-фото
  Доки в Білорусі керує Батька, доти там буде стабільність і розвиток, а майдануті сидитимуть в тюрмі. Тупий Янек цього не зрозумів, ось і маємо...
 • ЦІМБОРУ 26.03.2017
  Закарпатці прийняли участь у з ... (23)
  ЦІМБОРУ-фото
  Маєте правду, Цімборе, што Клара Балог жиє в Ужгороді, и што она - Народна артістка Украины. Айбо ище в 90-ых роках ся честована челядина по телевізії оглашала, што она – русинка, греко-католичка. Не украинка, а русинка. В ООН знавут, што подкарпатскі русины не сут етничными украинцями, а окремішн ...
 • Панама-1989 26.03.2017
  Снігова буря накрила Східне у ... (4)
  Панама-1989-фото
  : забытая правда о вторжении США .Только факты и никаких эмоций.

  ***

  ПОСЛЕДСТВИЯ ВТОРЖЕНИЯ.

  Мануэль Норьега несколько дней находился в посольстве Ватикана, которое окружили солдаты США. Чтобы заставить Норьегу покинуть посольство, американцы установили по периметру п ...
 • Джихад Гитлера. 26.03.2017
  Москаль не створював Вільховец ... (2)
  Джихад Гитлера.-фото
  Как фюрер использовал мусульман против Англии, США и СССР.

  26 марта 2017 г.
  *
  Нападения ИГИЛ (орг. запрещена в РФ, — ред.) на французские синагоги, теракт в Лондоне, неослабевающий культ Гитлера в странах Востока, а также совпавший по времени взлёт европейского неонацизма и исла ...
 • Кунь 26.03.2017
  Москаль серед лідерів голів ... (2)
  Кунь-фото
  ...опа!!!!!!!!!!!!!!!!!хоть одну справу добру можна озвучити!!???

Найпопулярніші новини

 • Закарпатська угорка про паспорти мову та нинішню владу (відео)
 • Подробиці смертельної ДТП на Виноградівщині
 • Ініціатива Порошенка стосовно подвійного громадянства протирічить Конституції – Брензович (відео)
 • Правий сектор затримав начальника Чопської митниці (відео)
 • В Іспанії відкрили перший бордель з гумовими жінками
 • Червона ікра ложками. Таке буває на Закарпатті (Відео)
 • В Ужгороді тарифи на воду зростають (Відео)
 • У Києві викрили схему виведення в офшори 800 млн грн (ФОТО)
 • Закарпатські злодії дизпалива потраплять в Книгу рекордів Гіннеса?
 • Далекоглядні закарпатці масово вступають в партію майбутнього Президента України, якого лобіює США
 • В Англії виявили в ядерному бункері плантацію конопель
 • У Мексиці виявили унікальне авто.На смітнику
 • Снігова буря накрила Східне узбережжя США (ФОТО)
 • Потяг врізався в пасажирський автобус
 • Москаль не створював Вільховецьку громаду він її не ліквідує – Цірик
 • На Закарпатті значно збільшилася кількість хворих на страшну недугу (Відео)
 • Ми в соц.Мережі