Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)

березня 11 / 2017
Конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти(відео)
Вчора у Виноградові, пройшла сесія районної ради на якій розглядалося питання змін до бюджету району та затвердження виділених обласною радою коштів. Нагадаємо, що рішенням Закарпатської обласної ради за сприянням депутатського корпус району, було виділено більша 7.5 мільйона гривень.

Гроші мають цільове спрямування та направлені на капітальний ремонт доріг району,які зараз знаходяться в катастрофічному стані. Також заплановано будівництво тренувального поля з синтетичним покриттям на стадіоні «Пластик», ремонти в школах та дитячих садочках району. Вчорашній конфлікт Виноградівської РДА та районних депутатів заблокував виділені облрадою кошти так, як повного узгодження не було отримано.

За словам голови фракції «Єдиний Центр» Петеі Юдіти, краще гроші повернути назад і не дати депутатам на цьому піаритися, у той же час інший депутат заявив, що за таке їх народ винесе на вилах.

В даному випадку конфлікт двох гілок влади провокує процес децентралізації і дає моральне право на створенню об'єднаних громад, що фактично ліквідує районну гілку влади.Пропонуємо вашій увазі фрагмент відео з засідання ради:Новини Закарпаття
Категорія : Важливе
Севлюш варош
11 березня 2017 14:19

І шо ? Кось всерйоз восприминать сього малого клоуна , який ледве говорить ?


Деяк
11 березня 2017 15:39

Это им таку мерию класну построив? Бог их журит!


Студент
12 березня 2017 08:54

Почнім з того, хто сидить у райраді. Точніше, кого нам підсунули політичні партії.Крикуни, грошолюби, піарщики. Особливо соромно за молодих депутатів, що займаються самолюбуванням і самозахопленням, а насправді є дуже поверховими і близорукими.


Сільський голова
12 березня 2017 20:53

Якби сих депутатів вибирали напряму тоді не було би того що тепер. Слухаю на сесіях дурниці од малого Свища або од юриста Погоріляка то лише чудуюся як другі депутати їх терплять Ютка тоже собі на умі і рада коли недобре всьо. Сякої пустоти у райраді ще не було.


Читач
12 березня 2017 21:31

Районні депутати не думають що обласний депутат в першу чергу буде думати за свій округ, від якого від йде?
Зрозуміло що ніхто не буде вибивати гроші в чужий округ коли в своєму є проблеми.
І нема розуміння зо гроші мають цільове направлення...
Цим вони лише затримують ремонти доріг, шкіл і т.д.
А інші гроші не виділить облрада якщо район не прийме ці!
Треба щоб виборці знали своїх героїв у райраді!


дидо
13 березня 2017 08:49

Ганьба дивитися цю клунаду!!!


Сивлюш варош
13 березня 2017 09:17

Завто Мочарник ,і закрив свою газету .
Бо ни є про кого писати .
Тай сам у послідніх номерах дописався до дурниць.
А што до "білого дому" ,та нормальньіх і порядних людей туди уже і ни тягне на роботу .
А вадь за границю ,а вадь у бізнес ідуть.


клим
13 березня 2017 09:57

Ви лише подумайте, люди добрі : району виділили 7 500 000 грн. бюджетних грошей!!!!!!!, а вони не знайшли порозуміння , як їх поділити ! Це преступленіє перед виноградівським народом. У мене є пропозиція : слова кожного депутата, який був проти розподіленння, довести листівками на кожному стовпі у його селі чи декілька селах, хай його люди, їздячи по цих сраних дорогах, роздеруть за ноги і за руки. А по Юдці, цій дешевій сучці, яка так розумно заявила ВЕРНУТИ ГРОШІ до обласного бюджету, протоптатися у Фанчикові на центральній дорозі асфатоукладчиком !!

Розклеїти треба листівки на кожному стовпі в їхнії селах зі словами, якими вони говорили на сесії та не поділили гроші на ремонти цих сраних доріг. А Юдку, цю дешеву сучку, покатати треба замість асфальта у Фанчикові на центральній дорозі...


Кет
13 березня 2017 14:42

Ви шо вобще зглузду зіхали депутати вибили гроші а ви ще готові гроші неможете розділити та поіздіть самі по цій дорозі .а ти Ліхтею іди і сам вибивай гроші та діли.мало май рузумні молоді депутати обласні як ви.всі.викладуйте і ви своі амбіціі та шось зробіть а не лем обсирайте обл.депутатів та готові гроші неможете розділити


Сільський голова 2
13 березня 2017 19:25

Знаю каждого обласного депутата. Всі стараються для району. І Поляк, і Костелеба молодці. Но Свищі, Ліхтеї, Ютки не миряться з цим. Себе би возвеличували. Другі депутати тупо поднімають руки або также тупо не голосують, а тим самим доказують що не мають свої голови на плечох. Лише міста сидячі собов заповняють і нич більше. У селах сяких пустяків давно би угнали.


Пуціко
15 березня 2017 16:47

Люди добрі Пак Ото Всьо треа гнати вон из зала!!!!! Причом усих підряд!!! Як не ганьба??? Там і йидні і другі нестопроцентові


Лоліпоп
16 березня 2017 18:07

Кажіть малому най ся раз навчить говорити а дале най лізе у депутати. Фраєрок)


axabnrg
20 березня 2017 10:44

Жити гідно у благодатному краї - Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада
http://pvisti.info/index.php/component/content/article?id=2709:zhyty-hidno-u-bl
ahodatnomu-krai


Залишити Коментар